Wielu zauważyło, że z niektórymi ludźmi ich związek w ogóle się nie układa, nawet pomimo tego, że wydaje się, że istnieje zarówno wzajemna sympatia, jak i szczera chęć ich budowania.

Przyczyną może być niekompatybilna energia, której przyczyną są nieudane kombinacje znaków zodiaku. Jakie są te złe kombinacje?

Najbardziej niefortunne kombinacje. W tym związku nie będzie szczęścia


Wbrew słynnemu przysłowiu przeciwieństwa wcale się nie przyciągają. Przyciągają podobne osoby o różnej „chropowatości”, które wygładzają się wzajemnie od siebie. W astrologii z reguły kombinacje znaków należących do przeciwnych elementów są uważane za nieudane. Jednak niektóre znaki są szczególnie nietolerancyjne wobec swoich przeciwieństw, dlatego znajdują się na naszej liście.

Na przykład Lwy, najjaśniejsze przedstawicielki żywiołu Ognia, są bardzo słabo połączone z Rybami, typową „wodą”. Lwy są egocentryczne, uwielbiają być w centrum uwagi, często flirtują z przedstawicielami płci przeciwnej. Ryby, a w mniejszym stopniu - inni przedstawiciele znaków wodnych, Raka i Skorpiony, "rozpuszczają się" w ukochanej osobie i tego samego od niego oczekują. Partner Ryb będzie zazdrosny o Lwa, czując, że nie inwestuje w ich związek.

Koziorożce, najbardziej „radykalni” przedstawiciele żywiołów Ziemi, będą źle połączeni z tym samym „radykalnym” powietrzem Wodnika. Ich związek jest pełen ciągłych sporów z jakiegokolwiek powodu. Koziorożce to domownicy, którzy cenią sobie spokój i porządek, Wodniki są dokładnie przeciwne. W końcu ci pierwsi zaczną uważać tych drugich za ekscentryków, a tych w odpowiedzi za nudziarzy.

Są też inne złe kombinacje. Na przykład Rak, który ceni stabilność, nie będzie dobrze dogadywał się z Bliźniętami, które są znane ze swojej zmienności. Jednak te różnice można próbować wygładzić, a kombinacje przeciwnych znaków są kompensowane z trudem.

O tym się mówi: Pierwsza dama Ukrainy zabrała głos w sprawie ataku. Przed czym ostrzega Olena Zełenska

Zerknij tutaj: Kim chce zostać w przyszłości Klara Lewandowska. Mama pokazała jej nowe zdjęcie. Ale wyrosła