Astrolodzy z edycji Santeplusmag nazwali pięć znaków zodiaku, które w marcu będą miały „czarną smugę”. Aby przetrwać ten okres, muszą się kontrolować.

Wodnik

Rdzenni mieszkańcy tego znaku raczej nie docenią wczesnych dni wiosny. Mogą mieć problemy finansowe. Lepiej dla nich nie ryzykować i nie inwestować w nowe projekty.

Bliźnięta

Bliźnięta mogą czuć się przepracowane już od pierwszych dni wiosny. Potrzebują więcej relaksu i spędzania czasu w samotności. Również w tym okresie Bliźnięta będą w stanie wyeliminować toksycznych przyjaciół. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w pracy pojawią się problemy i konflikty.

Lew

Przedstawiciele tego znaku będą mieli problemy na wszystkich frontach - konflikty w rodzinie, kłótnie w pracy i nieprzyjemne sytuacje z przyjaciółmi.

Panna

Panny ryzykują nieporozumieniem ze strony krewnych i rodziców. Tubylcy tego znaku pracują bardzo ciężko, co może wywołać niezadowolenie u bliskich - Panny powinny spędzać więcej czasu z ludźmi, którzy są dla nich mili.

Baran

Mieszkańcy tego ognistego znaku, którzy uwielbiają działać, będą mieli trudności ze znalezieniem tego, co im się podoba. Poczują się przygnębieni i mogą popaść w depresję – będą problemy we wszystkich dziedzinach życia. Baran ryzykuje, że stanie się ofiarą oszustwa i straci pieniądze.

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą zakończenia rosyjskiej agresji na Ukrainę. Czy są to dobre wiadomości

Zerknij: Mikołaj Roznerski poruszony sytuacją na Ukrainie. Opowiedział, co dzieje się z jego przyjaciółmi z obsady "Zniewolonej"