Jak przypomina portal "Pomponik", przed 9. dniami rozpoczęła się inwazja rosyjskich wojsk na Ukrainę. Cały świat wspiera Ukrainców w walce, potępiając decyzję Putina o inwazji. Niemieckie media wskazują, że prezydent Rosji ma przebywać w schronie na Uralu. Jednak schronienia potrzebuje nie tylko sam dyktator, ale także osoby z nim wiązane, jak choćby jego domniemana córka. Poznajcie szczegóły.

Trwa wojna na Ukrainie

Rosyjskie wojska wchodząc na teren Ukrainy zburzyły porządek panujący na naszym kontynencie. Oczy całego świata zwrócone są na Ukraińców, którzy z poświęceniem walczą o swoją wolność. Państwa Zachodu nałożyły na Rosję dotkliwe sankcje, co jednak nie powstrzymuje rosyjskiej agresji.

Rosyjscy oraz białoruscy sportowcy eliminowani są z kolejnych rozgrywek sportowych. Wiele firm zdecydowało się nie prowadzić już działalności na terenie Rosji. Niechęć do Władimira Putina jest ogromna, podobnie jak do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób są z nim związani. Problem mają również domniemane dzieci Putina.

Władimir Putin/YouTube@naTemat
Władimir Putin/YouTube@naTemat
Władimir Putin/YouTube@naTemat

Romanse Putina

Ze swoją żoną Ludmiłą, Putin doczekał się dwóch córek: Marii i Kateriny. Wiele mówi się również o romansach prezydenta Rosji, w tym o związku z Swietłaną Kriwonogich, którego owocem miałaby być urodzona w 2003 roku Elizaveth Kriwonogich.

Nastolatka w mediach społecznościowych chętnie chwali się drogimi ciuchami, wycieczkami i życiem w luksusie. Dziewczyna wspólnie z matką mieszka w apartamencie kupionym w Monako. Plotki wskazują, że kobiety miały otrzymać też kilka innych nieruchomości, kurort narciarski oraz akcje bankowe.

Domniemana córka Putina po agresji Rosji na Ukrainę, konto Elizaveth Kriwonogich zacząły zalewać wiadomości, w których 19-latka proszona jest o to, aby powstrzymała swojego ojca przed dalszym rozlewem krwi na Ukrainie. Nie brakuje jednak i komentarzy wskazujących, że jej "ojciec jest mordercą". Nie brkuje też słów, które można traktować, jako groźby "twój ostatni posiłek".

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia z Ukrainy. Pożar na terenie zaporoskiej elektrowni atomowej. Głos zabrała Państwowa Inspekcja Regulacji Jądrowej Ukrainy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ivan Komarenko odpiera zarzuty mediów o braku zainteresowania i reakcji na sytuację rosyjsko-ukraińską. Padły ostre słowa

O tym się mówi: To dobra wiadomość dla seniorów. Czternasta emerytura trafi do nich także w tym roku. Co zrobić, żeby dostać dodatek