Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polkich jasnowidzów. Jego relacje na platformie YouTube śledzi tysiące osób. W ostatnim czasie wiele wizji Jackowskiego dotyczy kwestii politycznych i co oczywiste sytuacji na Ukrainie, która padła ofiarą rosyjskiej agresji. Co czeka Polskę w kontekście wojny na Ukrainie?

Krzysztof Jackowski zapowiada, co nas czeka

7 dobę trwa rosyjska agresja na Ukrainę. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego w związku z sytuacją u naszych wschodnich sąsiadów, NATO będzie zmuszone do zintensyfikowania działań, głównie na obszarze Polski. Jego zdaniem wzdłuż wschodniej granicy naszego kraju mają zostać rozlokowane systemy rakietowe.

Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego kluczowym dla działań wojennych miesiącem będzie kwiecień. Jego zdaniem konflikt będzie się przeciągał, a Ukraina będzie mocno "poszarpana" działaniami agresora. Jasnowidz z Człuchowa nie wyklucza, że dojdzie do ewakuacji prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, który miałby znaleźć się na terenie naszego kraju.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że prezydent Zełenski otrzymał propozycję ewakuacji od Stanów Zjednoczonych, stanowczo jednak odmówił. Z jego ust miały paść słowa "nie potrzebuję podwózki tylko amunicji". Przywódca Ukrainy zostaje z rodakami i ramię w ramię z nimi walczy o wolność.

"Dziwna rzecz, ale kojarzy mi się, że w Polsce będą montowane w pośpiechu jakieś dziwne wyrzutnie rakiet. W kilku punktach w Polsce to będzie montowane" - powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że wojna na Ukrainie nie skończy się szybko i będzie się ciągnęła miesiącami. Dodał, że ma przeczucie, że na teren Ukrainy wkroczą inne wojska, aby wspomóc Ukraińców w walce.

Co sądzicie o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Jacht Putina przechwycony przez Anonymous. Warte niemal 100 milionów dolarów maleństwo zwiało "do piekła"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Jeżewska była niegdyś gwiazdą "M jak miłość". Czym zajmuje się dzisiaj

O tym się mówi: Pilny komunikat GIS. Wycofano ze sprzedaży popularny produkt. Wykryto w niej niebezpieczną substancję