Jak przypomina portal "Pomponik", Joanna Jeżewska cieszyła się nigdyś duża sympatią widzów. Grała w wielu popularnych serialach, w tym między innymi w "M jak miłość", "Samo życie", czy "Czas honoru". Występowała również w "Rozmowach w tłoku", części programu "Szymon Majewski Show", gdzie mieliśmy okazję zobaczyć ją wa nieco kabaretowej odsłonie. Jak dziś wygląda jej życie?

Co dziś robi Joanna Jeżewska?

Joanna Jeżewska cieszyła się dużą sympatią widzów. Można ją było zobaczyć w wielu uwielbianych przez Polaków serialach, w tym choćby w "M jak miłość", czy "Samo życie". W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że pracuje się po to, aby żyć, a nie żyje, aby pracować. Dodała również, że aktorstwo nie różni się pod tym względem od każdego innego zawodu.

Przyznała, że choć dobrze wspomina prace w serialach, najważniejsze jest jej realizowanie siebie na różnych polach. Jeżewska podkreśla, że zależy jej na tym, aby nie zostać w żaden sposób zaszufladkowanym. Chciałaby nadal pozostawać elastyczna i móc rozwiajać się zarówno w kabarecie, piosence, teatrze, jak i filmach.

Wszystko dobrze się układa

Aktorka przyznała, że na razie w jej życiu zawodowym wszystko układa się na tyle dobrze, że nie musi z niczego rezygnować. Szczęście ma jej także dopisywać w życiu prywatnym. Mąż wspiera ją w jej aktywności i rozumie, że aktorstwo wiążę się z szeregiem wyrzeczeń, nie tylko dla samych aktorów, ale także dla ich najbliższych.

Nie zawsze jest jednak tak kolorowo, bo jak przyznaje teraz Joanna Jeżewska obecnie ma dużo pracy i nie ma jej w domu po sześć weekendów pod rząd. Nie zawsze jej bliscy przyjmują to ze spokojem.

Joanna Jeżewska na deskach teatru/YouTube @Klimakterium i już
Joanna Jeżewska na deskach teatru/YouTube @Klimakterium i już
Joanna Jeżewska na deskach teatru/YouTube @Klimakterium i już

Pamiętacie serialowe wcielenia Joanny Jeżewskiej?