Media obiegła dość zaskakująca dla wielu wiadomość, że dziennikarka i gwiazda prowadząca program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" Dorota Wellman przyznała, że ogląda telewizję Trwam, Telewizję Polską, czy telewizję Republika.

Dorota Wellman lubi dowiedzieć się, co myślą inni

Wielu Polaków mogłoby być zaskoczonych, gdyż są to stacje telewizyjne głoszące w wielu przypadkach narrację zupełnie niekompatybilną z narracją stacji TVN.

Przyznała także, że nie stroni nawet od Polsatu. Dorota Wellman wyjaśniła jednak, że jako dziennikarka czuje potrzebę, poszperania w narracjach innych telewizji, aby dowiedzieć się, co mówią i myślą inni.

Jak zaznaczyła, bardzo nie lubi ograniczania dostępu do innych źródeł informacji i ograniczania ludzi tylko do jednego - Musimy jako dziennikarze cały czas być na bieżąco, a żeby być na bieżąco, to musimy patrzeć, co mówią i pokazują inni (...) Oczywiście, że mnie to wkurza, ale to nie znaczy, że mam nie oglądać. Muszę wiedzieć. Podstawą jest wiedza i wtedy mogę sobie własną opinię na ten temat wyrobić, ale jeśli ktoś by mi tę możliwość wyboru zabrał, to byłabym jeszcze bardziej wkurzona. (...) Nie ma oglądania tylko „TVNku”, bo ktoś w „TVNku” pracuje. Nie ma tak.

Jak się okazuje, dziennikarka, oglądając inne stacje, czerpie wiedzę na temat różnych poglądów na konkretne tematy, aby je poznać, porównać i ewentualnie przeanalizować. Robi to często mimo własnej irytacji cudzą narracją niezgodną z jej przekonaniami.

Na pytanie - o co zapytałaby Agatę Dudę - odparła stanowczo, że nie chce z nią rozmawiać, bo nie interesuje jej to, co pierwsza dama ma do powiedzenia.

O tym się mówi: W polskich miastach organizowana jest pomoc Ukrainie. Jest pilnie potrzebny bardzo dużo rzeczy. Mamy listę

Zerknij tutaj: Najnowsze zdjęcia Anny Lewandowskiej wywołały w sieci poruszenie. Internauci zastanawiają się, co stało się twarzą żony Lewego