Baran


Z biegiem lat nie tracą wrodzonych wigoru i pogody ducha. Trzymaj się Barana i pasji do przygody, aktywnego i przyjemnego spędzania czasu. Mogą być przykładem na spędzenie starości wypełnionej pozytywnymi emocjami i przyjemnością.

Bliźnięta


Z biegiem lat stają się lepsze. Na starość potrafią zachowywać się jak dzieci - wygłupiać się, bawić, interesować się nowymi i nieznanymi rzeczami. Na starość wiele Bliźniąt w końcu znajduje wystarczająco dużo wolnego czasu, aby poświęcić się temu, co lubi - znaleźć hobby, któremu się poświęcają.

Skorpion


Czasami wydaje się, że wcale się nie starzeją. Zachowują atrakcyjny wygląd i kształt. Dbają o swój wygląd i sylwetkę przez całe życie - a na starość nadal monitorują odżywianie, uprawiają sport i wykonują zabiegi salonowe.

Wodnik


Wodnikom udaje się nieść pragnienie wiedzy przez całe życie i utrzymywać je nawet w schyłkowych latach. Zawsze obserwują to, co dzieje się na świecie, a czasem wydaje się, że wyprzedzają resztę. Ze względu na ich zaawansowanie w wielu dziedzinach życia, osoby znacznie młodsze od nich są przyciągane do Wodnika.

O tym się mówi: Szef rosyjskiego MO Siergiej Szojgu zdradza plany. Poinformował o nich prezydenta Rosji. Chodzi o lotnictwo dalekiego zasięgu

Zerknij tutaj: Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" zdradzili płeć dziecka. Wiadomo też, jak nazwą swoją pociechę. Wybór imienia niejednego zaskoczy