Musisz rozmrozić lodówkę, a następnie zebrać kałuże w całej kuchni. Dla każdej gospodyni rozmrażanie jest jak ciężka praca, więc ten moment jest opóźniony tak bardzo, jak to możliwe, dopóki nie będzie można przechowywać paczki kotletów.

Wskazówka: do powstania lodu potrzebna jest wilgoć. Jeśli szczelnie zamkniesz produkty, mroźny płaszcz nie pojawi się przez długi czas nawet w starej lodówce.

Co robić?
możesz zorganizować szybkie rozmrażanie. Wystarczy napełnić miskę gorącą wodą lub przelać ją do plastikowych butelek i włożyć do zamrażarki;

opryskiwacz działa. Musisz zalać wrzątkiem do środka i posypać lodem. Najważniejszą rzeczą jest szybkie zebranie wody;

możesz umieścić wentylator w pobliżu lub skierować gorący strumień z suszarki do włosów. Takie rozmrażanie zajmie maksymalnie godzinę.

Możesz użyć suszarki do włosów, ale musisz zachować czujność, aby nie uszkodzić aparatu.

Gotowe, zamrażarka jest wolna od lodu. Pozostaje umyć i wytrzeć do sucha. Aby to zrobić, weź glicerynę i zwykły wacik. Wytrzyj całą powierzchnię zamrażarki. W przyszłości mroźny płaszcz praktycznie nie będzie rósł w zamrażarce.

O tym się mówi: Katarzyna Skrzynecka szczerze o Pawle Królikowskim. Co powiedziała o aktorze

Zerknij tutaj: USA, Wielka Brytania i UE wyrazili zgodę na usunięcie wskazanych rosyjskich banków z systemu bankowego SWIFT