Jest to spowodowane głównie spotkaniem na planie filmowym, serialowym lub na deskach teatru. Źródłem przyjaznych relacji jest często także długoletnia współpraca, jak to się stało w przypadku aktorów z kultowego już z serialu amerykańskiego "Przyjaciele".

Katarzyna Skrzynecka wspomina Pawła Królikowskiego

Ostatnimi czasy wielu artystów niestety straciło życie w mniej lub bardziej oczywistych okolicznościach. Jak pamiętamy, wybitny i kochany przez wielu Polaków aktor Paweł Królikowski zmarł po bardzo długi i ciężkiej chorobie, z którą bardzo dzielnie walczył.

Pozostawił po sobie mnóstwo wspomnień jego najbliższych, przyjaciół współpracowników i wiernych fanów. Pozostały po nim także przedsięwzięcia, którymi zwykł się zajmować, a które przejęła po nim rodzina.

Wielu ludzi, którzy poznali go osobiście, do teraz oddają się wspomnieniom o Pawle Królikowskim jako współpracowniku, przyjacielu i członku rodziny.

Swoimi wspomnieniami na temat aktora podzieliła się także piosenkarka i aktorka Katarzyna Skrzynecka - Paweł był cudownym wrażliwym artystą i poetą. Zawsze mówił piękną polszczyzną i używał wspaniałych porównań. On zawsze miał serce na wierzchu i nigdy nie wstydził się pokazać swoje emocji. To był fantastyczny przyjaciel, którego w jury „Twoja Twarz brzmi znajomo” nikt nie zastąpi, bo nikt nie jest taki jak on. Oczywiście każdy nowy juror jest wspaniały w swej wyjątkowości, ale Królika nikt zastąpić nie może i zawsze będziemy za nim tęsknić.

O tym się mówi: Magda Gessler nie może się nachwalić prezydenta Ukrainy. W jej wpis jednak wkradł się błąd. O co chodzi

Zerknij tutaj: Michał Wiśniewski opublikował zaskakujący wpis. Co popularny gwiazdor chciał przekazać internautom