Według Feng Shui, wystarczy osiedlić drzewo pieniędzy w mieszkaniu, ponieważ twoja sytuacja finansowa zmienić się może na lepsze ... Mamy wszelkie powody, by sądzić, że warto wziąć pod uwagę te informacje!

Jesteśmy przekonani, że jeśli myślisz pozytywnie, przytrafiają Ci się dobre rzeczy. Jednocześnie bardzo przydatne jest wzmacnianie myśli działaniami, które przypominają o pragnieniach i marzeniach. To wielokrotnie zwiększy prawdopodobieństwo zmian w życiu na lepsze!

Jak przyciągnąć pieniądze do domu

Szlachetny, jadeitowy kolor liści grubosza tak bardzo przypomina kolor szeleszczących banknotów dolarowych! Oczywiście to nie jest powód do zakładania hodowli...

Drzewo pieniędzy przyczynia się do dobrego funkcjonowania mózgu i zwiększa aktywność fizyczną człowieka, ponieważ olejki eteryczne zawarte są w dużych soczystych liściach. Zaleca się umieszczenie rośliny na parapecie: po chwili zauważysz, że praca przynosi więcej przyjemności i pieniędzy!

Aby mieć pieniądze w domu, przeprowadź specjalny rytuał. Przed posadzeniem rośliny w doniczce umieść 6 monet na dnie, wyobrażając sobie siebie jako osobę odnoszącą sukcesy, zdrową, bogatą. Podlewając swojego zielonego przyjaciela, pamiętaj o tym obrazku regularnie, tak wyraźnie, jak to możliwe. Ta technika zaprogramuje Cię na sukces!

Jeśli w twoim domu mieszka już dorosłe drzewo pieniędzy, możesz po prostu zakopać monetę w doniczce. Ten talizman nadal będzie dla ciebie działał! Przydałoby się zawiązać kilka czerwonych wstążek z monetami na gałęziach. Patrząc na nie, zawsze będziesz myślał, że pieniądze same idą w twoje ręce…

Grubosz będzie dobrze rósł w większej doniczce, ważne jest, aby roślina otrzymywała dużo światła. Idealna doniczka dla tej magicznej rośliny jest czerwona lub bordowa, dopuszczalna jest również brązowa, czarna, złota lub srebrna.

Nie zapomnij wytrzeć z kurzu liści grubosza, opiekuj się drzewem, a ci podziękuje!

Opowiadając znajomym o tym artykule, pomożesz im poprawić samopoczucie.

O tym się mówi: Katarzyna Skrzynecka szczerze o Pawle Królikowskim. Co powiedziała o aktorze

Zerknij tutaj: USA, Wielka Brytania i UE wyrazili zgodę na usunięcie wskazanych rosyjskich banków z systemu bankowego SWIFT