Plotki o romansie Lady Gagi i Bradley'a Coopera pojawiły się, kiedy para wspólnie pracowała na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Nigdy nie potwierdzili tego, że łączyło ich coś więcej, a oliwy do ognia dolał fakt, że niedługo po oscarowej gali, Cooper rozstał się z matką swojego dziecka. Ostatnio Lady Gaga i Bradley Cooper mieli okazję znów się spotkać. Nie da się ukryć, że wciąż mają dla siebie wiele sympatii. Zobaczcie sami!

Bradley Cooper i Lady Gaga

W niedzielę miała miejsce gala SAG Awards. Pojawiło się na niej wiele gwiazd, wśród których znaleźli się również Bradley Cooper i Lady Gaga. Oboje byli nominowani do głównych nagród w kategorii dla najlepszego aktora (Cooper za "Licorice Pizza", a Lady Gaga za "Dom Gucci"). Jednak jak to miało miejsce w 2019 roku, nie udało im się zwyciężyć.

Oboje pojawili się na gali sami, bez osób towarzyszących. Kiedy tylko się zobaczyli, od razu rzucili się sobie w ramiona. Wielu reporterów, którzy byli obecni na miejscu, mieli okazję uchwycić ten wyjątkowy moment. Patrzyli sobie w oczy i nie szczędzili gestów sympatii.

To sprawiło, że znów odżyły plotki na temat łączącego ich niegdyś uczucia. Romans miał połączyć Bradley'a Coopera i Lady Gagę na planie filmu "Narodziny gwiazdy", w którym grali głównych bohaterów. Wiele osób było pewnych, że zakochali się w sobie i są razem. Nie brakowało jednak i takich, którzy przekonywali, że ich domniemany romans był tylko chwytem reklamowym, który miał zwiększyć zainteresowanie ich produkcją.

Bradley Cooper i Lady Gaga na SAG Awards/YouTube @STI LOn
Bradley Cooper i Lady Gaga na SAG Awards/YouTube @STI LOn
Bradley Cooper i Lady Gaga na SAG Awards/YouTube @STI LOn

A wy, którą wersję uznajecie za bardziej prawdopodobną?

To też może cię zainteresować: Robert Bodzianny szczerze o relacji z Martą Manowską. Internauci otrzymali odpowiedź na najważniejsze pytanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Daniel Olbrychski ma na swoim koncie spektakularny wyczyn. "Prawdopodobnie uratowałem życie sobie i wszystkim pasażerom"

O tym się mówi: Ponura doniesienia z terenu Ukrainy. W centrum Czernihowa doszło do kolejnego aktu agresji. O co chodzi