Jak przypomina portal "Super Express", w ostatnim czasie dużo mówi się o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, którzy niespełna tydzień temu powitali na świecie swojego syna Vincenta. Z falą hejtu mierzy się zarówno Antek, jak i jego bliscy. Ostatnio Małgorzata Ostrowska-Królikowska wdała się w ostrą wymianę zdań z internautami. Broniła swojego pierworodnego niczym lwica. Poznajcie szczegóły!

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Niedawno mediami wstrząsnęła informacja o rozstaniu Antka Królikowskiego i jego żony Joanny Opozdy. Wywołało to tym większe zamieszanie, że przed niespełna tygodniem para powitała na świecie swojego synka. Młody aktor miał zdradzać ciężarną żonę, a kiedy wszystko wyszło na jaw, miał przenieść się do nowej wybranki i nawet przedstawić ją rodzinie.

Choć ani Antek Królikowski, ani Joanna Opozda nie odnieśli się do tych informacji, młody aktor musi się mierzyć z ogromną falą krytyki. Hejt nie ominął również jego mamy, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Pod jej postem urodzinowym dla najstarszego syna z podpisem "Żyj pięknie. Buduj dobro. Bądź szczęśliwy", pojawiła się lawina komentarzy.

Internauci zaapelowali do aktorki, aby wzięła się za swojego pierworodnego i za jego wychowanie. Wielu z nich pytało, czy naprawdę jest dumna z tego, że Antek Królikowski zostawił ciężarną żonę dla innej kobiety. "No buduje dobro jak się patrzy, współczuję pani" - napisał ktoś inny.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła bronić Antka Królikowskiego. "Proszę się zająć sobą, nie potrzebuję współczucia. Mam nadzieję, że zbuduje" - odpisała aktorka. Zapytana o to, czy nie jest jej wstyd, odpisała krótkie i stanowcze "nie".

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Kamil Stoch i Justyna Żyła wspierają Ukrainę. Ich przesłania i ogłoszenia chwytają za serce. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Naczelna Izba Aptekarska wydała ważny komunikat. Wszystko w związku z sytuacją na Ukrainie. O co chodzi

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w rozmowach z Joe Bidenem. Tematem rozmów będzie sytuacja na Ukrainie