Bardzo często puchowa kurtka traci swój urok i sklepowy wygląd. Ponadto traci swoje walory - nie może już zapewnić ochrony przed wiatrem, zimnem i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Internauci podzielili się swoją metodą. Od teraz zaczniesz prać kurtki tylko z... piłkami tenisowymi. Wiele osób słyszało o tej metodzie, ale nie wszyscy znają wszystkie plusy tej metody. Aby uzyskać pożądany rezultat, należy wziąć pod uwagę jeden ważny aspekt.

Do wyprania puchowej kurtki potrzebujemy dwóch lub czterech piłek tenisowych. Mogą być używane wielokrotnie. Powinieneś wybierać tylko te kule, które się nie puszczają koloru, w przeciwnym razie kurtka puchowa nabierze niechcianego odcienia.

Waga piłek tenisowych oraz ich konstrukcja pozwalają na umieszczenie ich w pralce bez uszkodzenia bębna. Ich zastosowanie pomoże szybko pozbyć się zanieczyszczeń. Łatwiej też będzie wypłukać z tkaniny resztki proszku do prania. Piłki tenisowe są niedrogie, więc każdy może je kupić.

Metoda prania

1. Przeczytaj informacje na etykiecie przedmiotu dotyczące prania i suszenia.

2. Umieść puchową kurtkę w bębnie.

3. Następnie włóż do bębna od dwóch do czterech piłek tenisowych.

4. Wsyp proszek i wlej płyn do płukania do przegródek.

5. Ustaw wirowanie na małe, wystarczy 400 obrotów.

Po zakończeniu procesu potrząśnij produktem i wysusz w pozycji pionowej. Na tym jednak nie koniec.

Po wyschnięciu kurtki puchowej należy ją ponownie umieścić w pralce i ustawić w trybie „wirówki”.

Dopiero po tym wypełniacz kurtki będzie leżał w jednolitej warstwie wewnątrz.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta