Jest pamiętliwy, mściwy i dumny. Ma silną osobowość i nie znosi sprzeciwu. Poukładany, uporządkowany i utalentowany manipulator...

Skorpion

Zdaniem znawców gwiazd to właśnie przedstawiciele tego znaku mają największy wpływ na innych ludzi, ich uczucia i stan psychiczny. Skorpiony mają niezwykły dar, który mogą wykorzystać dla własnej korzyści.

Ich silna energia może zaszkodzić każdemu, a jeśli nie wiedzą, jak ją wykorzystać, nawet sobie. Lepiej nie denerwować skorpiona, w przeciwnym razie bardzo boleśnie użądli.

Zdecydowanie nie warto być jego wrogim - niezwykle trudno jest pokonać przedstawicieli tego znaku, ale można wpaść w spore kłopoty. A Skorpion zemści się w najbardziej nieoczekiwanym momencie, dopiero wtedy odpuści.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta