Kenia nie zdążyła jednak w żaden sposób zajść w ciążę, a wtedy ona i jej mąż zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie. Od razu kobiecie wszczepiono 7 embrionów i wszystkie zaczęły się rozwijać!

W 1997 roku urodziła siedmioro dzieci. Wtedy to był prawdziwy cud! Noworodki ważyły ​​nie więcej niż półtora kilograma, a dwóch lekarzy zdiagnozowało porażenie mózgowe.

Media natychmiast zainteresowały się rodziną McKoggie. Potem zainteresowali wszystkich. Mąż Kenii nie mógł znieść spoczywających na nim obowiązków i opuścił rodzinę. Matka wielu dzieci została sama z niemowlętami i nie miała nikogo, kto mógłby pomóc.

Jednak jej rodzina nie pozostała niezauważona przez opinię publiczną i samego prezydenta Ameryki, którym był wówczas Bill Clinton. Firmy charytatywne i fundacje prywatne, a także zwykli ludzie, zaczęły pomagać wielodzietnej rodzinie.

screen YT
screen YT
screen YT

Kenia i jej dzieci dostali duży dom i darmowe artykuły spożywcze. Kilka uniwersytetów zaproponowało przyjęcie dzieci na bezpłatną edukację po ukończeniu szkoły.

Chcemy pokazać, jak wyglądają dorosłe dzieci po 24 latach.

1. Natalia. Tak wyglądała, kiedy się urodziła i już na maturze. Marzyła o zostaniu nauczycielką w szkole podstawowej. Była najlepszą uczennicą w swojej klasie.

2. Brandon chce zrobić karierę w wojsku.

3. Urodziła się Kelsey ważąca zaledwie 900 gramów. Nie może żyć bez śpiewu, więc marzy o zostaniu sławną piosenkarką. Śpiewała w chórze szkolnym.

4. Kenny studiuje na uczelni budowlanej. Od dzieciństwa marzył o karierze architekta.

5. Alex została zdiagnozowana z porażeniem mózgowym. Zostanie nauczycielką. Pomimo tego, że używa specjalnego urządzenia do chodzenia, dziewczyna była drugim kapitanem drużyny cheerleaderek w szkole.

6. Nathon ma również porażenie mózgowe. Postanowił zostać naukowcem. Studiuje na Wydziale Informatyki.

7. Joel urodził się najpóźniej, studiuje informatykę na uniwersytecie.

screen YT
screen YT
screen YT

Po tym, jak dzieci poszły na uniwersytety, Kenny czuje się samotna. Przyzwyczaiła się do ciągłego hałasu i wielu zajęć, ale teraz zrobiło się cicho, a prace domowe stały się znacznie mniejsze.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta