Potem zapominam do następnego sezonu. Ale mole dopadły moje ciepłe ubrania.

Znalazłam jednego unoszącego się w mojej szafie, z zamiarem zjedzenia wszystkich moich rzeczy.

Znajoma Turczynka, z którą razem studiowałam, powiedziała mi, co mam robić. Po tym, jak przyszłam z nią do naszej wspólnej pary, opowiedziała mi o jednej z ich metod radzenia sobie z molami.

Jak Turcy pozbywają się moli?

Najpierw potrzebny jest młynek do kawy, a z cytrusów: pomarańcza, cytryna, mandarynka. Potrzebujesz również słoików, w których wygodniej będzie wszystko przechowywać. Możesz też dodać cynamon, jeśli Ci się spodoba.

Wysuszyć skórki pomarańczy i mandarynki, aż będą kruche. Następnie połam je na mniejsze kawałki.

Można je suszyć na słońcu, a jeśli nie w sezonie, to w piekarniku przez kilka dni. Potem wszystko rozpada się w pył.

Tylko pamiętaj, aby umyć przed suszeniem, później powiem ci dlaczego.

Następnie zmiel skórki w młynku do kawy i dodaj cynamon do otrzymanego proszku. Otrzymasz przyprawę o intensywnym aromacie.

Wsyp do słoików.

I trzeba umyć skórkę, aby później mogła być używana w napojach. Ta przyprawa dodaje ciekawszego i wyraźnego smaku herbacie, kawie i wodzie. Chodzi także o obecność witaminy C.

Aby pozbyć się moli, umieść słoik z proszkiem w miejscach, w których je widziałeś. Dzięki niemu zniknie stęchlizna z nadmiaru wilgoci, ponieważ puder dobrze ją wchłania i świetnie pachnie. A owady nie lubią zapachu cytrusów i cynamonu.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta