Wśród kwiatów doniczkowych są też te z negatywną energią. Zgodnie ze starożytną filozofią Feng Shui przynoszą one szkody i nieszczęścia. Na które kwiaty należy uważać?

Bluszcz

Roślina ta jest w stanie czerpać energię od właścicieli domu. Negatywnie wpływa na mężczyzn, popychając ich do dzikiego życia. Dlatego nie powinieneś uprawiać tego kwiatu w domu.

Pelargonia

Pelargonia ma również negatywną energię, co prowadzi do niespokojnego życia osobistego właściciela. Uważa się, że mając tę ​​roślinę w domu, można pozostać w ciągłej samotności.

Paprocie

Ten energetyczny „wampir” pozbawia człowieka radości z życia, dobrego samopoczucia i zdrowia. Osoby, które hodują paprocie w domu, z czasem stają się mniej aktywne i tracą witalność.

Liana

Kolejna roślina, która ma negatywny wpływ na mieszkańcow. Kręcone kwiaty z ostrymi narożnikami są uważane za agresywne. Aby pobudzić dobrą i pozytywną energię w domu, warto kupować rośliny o zaokrąglonych liściach.

Dieffenbachia

Liście tej rośliny zawierają sok zawierający substancje toksyczne. Jeśli sok dostanie się do organizmu, może wystąpić zatrucie. Ponadto kwiat odbiera ludziom siłę i zdrowie.

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia z Ukrainy. Pożar na terenie zaporoskiej elektrowni atomowej. Głos zabrała Państwowa Inspekcja Regulacji Jądrowej Ukrainy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne doniesienia o relacji Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Czy aktorka wnosi pozew o rozwód

O tym się mówi: Żona Ryszarda Rynkowskiego nie kryje obaw. Czy stan piosenkarza znów ulegnie pogorszeniu