Wielokrotnie możemy się spotkać z parami, które radykalnie odmawiają goszczenia najważniejszym dniu, jakim jest ślub i wesele małych dzieci, które często wymagają sporo uwagi, trzeba upominać, które kichają na jedzenie, płaczą i domagają się, by się z nimi bawić.

Bywa też tak, że niektórzy nie chcą na swoim ślubie gości niepełnosprawnych, ale w internecie pojawiła się historia przyszła i młodej pary, która stanowczo odmawia goszczenia na uroczystości osób starszych.

"Nie chcę, żeby coś takiego zepsuło nasz wielki dzień"

Jak wyjaśniła panna młoda, seniorami powyżej 70 roku życia są same problemy, czego dowodem jest babcia jej narzeczonego chorująca na alzheimera. Jej dziadkowie z kolei są w wieku przeszło 80 lat, więc taka mieszanka może być bardzo depresyjnym widokiem.

Jak stwierdziła przyszła panna młoda, jej dziadkowie borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi i są osobami wymagającymi sporej dozy opieki i uwagi. Nie chce ona zapraszać ich na ślub i wesele, gdyż ich niedołężność rozpraszać będzie gości weselnych.

Dodała, że nie chce, aby babcie jej narzeczonego hałasowała i rozpraszała weselników krzykiem w trakcie uroczystości ślubnych i wesela - W związku z tym wraz z narzeczonym postanowiliśmy, że nie chcemy na naszym ślubie osób powyżej 70. roku życia. Uważam, że nudziliby się i byłoby im wygodniej w domu. Ponadto dla ich opiekunów będzie to okazja, żeby się zrelaksować i zabawić, a nie przejmować się obowiązkami. Mój narzeczony zgadza się ze mną, ale reszta rodziny jest oburzona - podsumowała.

W sieci rozgorzała dyskusja, podczas której głos zabrali zarówno oburzeni zachowaniem młodych internauci, jak i ci rozumiejący ich decyzję. Należy jednak zastanowić się, czy oni sami chcieliby być potraktowani w podobny sposób, będąc w wieku senioralnym.

O tym zrobiło się głośno: Michał Wiśniewski przekazał wspaniałe wieści. Fani gratulują gwiazdorowi. Co się stało

Zerknij tutaj: Nowe wieści dotyczące ekranizacji życia Anny Przybylskiej. Jej mama przedstawiła ważną dla siebie prośbę. O co chodzi