Globalny kryzys zatrzymał świat w XXI wieku, a ogłaszanie pojawiania się nowych szczepów wirusa zdaje się nie mieć końca.

Przewidywania Nostradamusa są mroczne i budzą strach

To przyczyniło się do tego, iż zaczęliśmy zachodzić w głowę, co sprowadzi na nas rok 2022, który już trwa. Astrolodzy, numerolodzy i użytkownicy tarota rozpoczynają tworzenie prognoz, pomimo faktu, najpopularniejsi z nich dokonali tego około 500 lat temu.

W 1555 roku francuski lekarz, specjalista od leczenia dżumy, astrolog i jasnowidz Nostradamus skreślił popularną i szeroko opisywaną książkę „Proroctwa”.

Książka jest wypełniona lirycznymi proroctwami, w tym wojnami, klęskami żywiołowymi, zabójstwami, atakami nuklearnymi i rewolucjami. Jakie są przepowiednia Nostradamusa na rok 2022?

„Nagła śmierć pierwszego bohatera, zostanie przemieniony i w jego królestwie umieści się inny”.

Dla niektórych oznacza to fizyczne zniknięcie znaczącego członka światowej wspólnoty politycznej. Są tacy, co uważają, że dotyczy to przywódcy Korei Północnej Kim Jong-Una, inni myślą o królowej Elżbiecie Wielkiej Brytanii, a jeszcze inni o prezydencie USA Joe Bidenie.

„Jak słońce, głowa zapieczętuje lśniące morze. Żywe ryby Morza Czarnego prawie się zagotują”.

Nostradamus przepowiedział burzę słoneczną o nieprzeciętnej sile, stopienie biegunów i podniesienie się w wyniku tego poziomu morza. Prorokował także o trzęsieniach ziemi, powodziach i dotkliwych suszach.

Inflacja i głód są dwoma z najpoważniejszymi problemami świata nastawionego na konsumpcję, walkę o władzę i wpływy. „Tak wysoka cena pszenicy / Ten człowiek jest poruszony / Jego bliźni jeść w swojej rozpaczy”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zachowanie królowej Elżbiety II wywołało ogromny niepokój wśród jej poddanych. O co dokładnie chodzi

Zerknij tutaj: Wiele osób nie kryje obaw. Czy faktycznie dwie z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok stają się faktem na naszych oczach