Jak podaje portal "Super Express", ostatnio dużo mówiło się o tym, że Rafał Brzozowski może liczyć na nową pracę. Piosenkarz miał poprowadzić kultową niegdyś Listę Przebojów emitowaną w radiowej Trójce. Sprawa wywołała spore zamieszanie. Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Co miał w tej sprawie do powiedzenia?

Człowiek orkiestra

Rafał Brzozowski może pochwalić się wieloma talentami, co zresztą regularnie robi. Największą popularność przyniósł mu udział w emitowanym w TVP programie "The Voice of Poland". Choć nie wygrał, to show stało się dla niego przepustką do kariery. Brzozowski nie ograniczył się w swojej działalności tylko do śpiewania.

W swim CV ma między innymi rolę gospodarza "Koła fortuny". Obecnie widzowie mogą go oglądać w programie "Jaka to melodia?". Jako, że Rafał Brzozowski żadnych zadań się nie boi, władze publicznego nadawcy powierzyły mu również prowadzenie "The Voice Senior". Czy teraz będzie miał się okazję sprawdzić także w radiu?

Rafał Brzozowski w radiowej Trójce?

Lista przebojów emitowana w radiowej Trójce prowadzona była przez Marka Niedźwieckiego, który niestety opóścił audycję w 2020 roku. Po tym zdecydowano o zawieszeniu audycji. Niedawno pojawiły się informacje, że lista może wrócić na antenę, a jej nowym prowadzącym ma zostać Rafał Brzozowski.

Sam zainteresowany wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie, w którym stanowczo zdementował te pogłoski. "Nie ma takiej opcji, nie ma takich planów" - przekazał Brzozowski, dodając, że na radiu się nie zna i póki co zostanie przy telewizji.

Myślicie, że Rafał Brzozowski odnalazłby się w audycjach radiowych?

To też może cię zainteresować: Najnowsze doniesienia na temat Witolda Paszta z pewnością nie ucieszą jego fanów. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób nie kryje obaw. Czy faktycznie dwie z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok stają się faktem na naszych oczach

O tym się mówi: Niepokące słowa generała Mieczysława Bieńka. Czy grozi nam kolejny globalny konflikt