Istnieje nauka, która bada fizjologię ludzkiego ciała. Jaki jest kształt Twojej stopy i co o Tobie mówi?

screen YT

Forma rzymska

Gdy pierwsze trzy palce są tej samej wielkości i długości to mowa o stopie rzymskiej. Jest to forma potężnych władców Cesarstwa Rzymskiego, stąd nazwa.

Taka osoba ma więc wielką siłę woli i zawsze wykazuje inicjatywę. Szybko męczy się nudną codziennością i szuka nowych hobby. Osoby z tą formą mają też świetne poczucie humoru. Ale nie zawsze osiągną upragniony cel. Warto czasem zrobić sobie przerwę i znaleźć nowe źródło motywacji – wtedy można zrobić wszystko!

Forma egipska

Tacy ludzie mają wysoką samoocenę i są przyzwyczajeni do kontrolowania wszystkiego. Wolą luźną atmosferę od głośnych imprez i rozrywki. Jednak wspaniali przyjaciele i doradcy, którzy zawsze przyjdą na ratunek, są u ich boku. Dla nich rodzina zawsze będzie na pierwszym miejscu.

Forma grecka

Gdy drugi palec jest najdłuższy mówimy wówczas o formie greckiej. Nawiasem mówiąc, ta forma jest najmniej powszechna - ma ją tylko 15% populacji. Można powiedzieć, że tacy ludzie pracują w sferze twórczej – są to pisarze, artyści, muzycy. Mają wyostrzoną intuicję i wewnętrzny zmysł, potrafią od razu "przeczytać" Cię już podczas pierwszego spotkania. Jeśli jednak nie mogą znaleźć swojego powołania, po prostu utkną i nie chcą się dalej rozwijać, tracą zainteresowanie i motywację.

Forma celtycka

Tacy ludzie kierują się emocjami, a dopiero potem rozumem. Nic więc dziwnego, że często żałują tego, co zrobili. Nigdy nie przyznają się do winy na świecie, bez względu na to, jak bardzo starasz się ich przekonać. Mają uparty charakter. Z takimi „Celtami” nie należy się kłócić, bo to tylko strata czasu.

Forma niemiecka

Jesteś bardzo powściągliwą i skrupulatną osobą, która jest przyzwyczajona do życia w określonym trybie. Twoja kariera i rozwój finansowy są na pierwszym miejscu, a następnie przyjaciele i rodzina. Nie lubisz romansów w związkach i czasami wydajesz się bardzo „zimny” swojemu partnerowi.

Większość badaczy zgadza się z tym opisem. Jednak są ludzie, którzy zaprzeczają tej nauce i próbują obalić takie mity. Czy wierzysz, że kształ stopy może zdradzić tak wiele o człowieku?

To też może cię zainteresować: Smutna wiadomość dla fanów "Świta według Kiepskich". Odszedł jeden z aktorów występujących w produkcji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocne słowa Piotra Żyły: "to są durne zawody". Skoczek zapowiada koniec swojej przygody

O tym się mówi: Seniorka zaufała niewłaściwej osobie. Kosztowało ją to ponad milion złotych. Sprawą zajęła się policja