Jak przypomina portal "Jastrząb Post", relacje królowej Elżbiety II z wybranką jej syna, nie były najlepsze. Tym większym zaskoczeniem dla wszystkich okazło się życzenie królowej, aby żona jej syna była po koronacji Karola tytułowana "królową małżonką". Skąd ta zmiana?

Relacje królowej Elżbiety II i Camilli

Relacje królowej Elżbiety z ukochaną jej najstrszego syna nie były najłtawiejsze i najlepsze. Jak donoszą media, monarchini nie chciała się pojawić na 50. urodzinach księcia Karola, a powodem miała być właśnie Camilla. Wszystko wskazuje jednak na to, że niechęć królowej to już przeszłość.

Królowa Elżbieta II/YouTube @The Polish Telegraph
Królowa Elżbieta II/YouTube @The Polish Telegraph
Królowa Elżbieta II/YouTube @The Polish Telegraph

Najlepszym dowodem na to jest fakt, że królowa Elżbieta II z okazji jubileuszu swojego panowania, wyraziła życzenia, aby po objęciu tronu przez księcia Karola, Camilla była tytułowana "królową małżonką".

Jak wskazują znawcy brytyjskiej rodziny królewskiej, Elżbieta II ma świadomość, że po jej śmierci na tron kolejno wstąpi trzech mężczyzn: książę Karol, książę William i książę George. Chciała mieć więc pewność, że kobiety u ich boku, będą w stanie ich wspierać w tym niełatwym zadaniu, jakim jest panowanie.

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles/YouTube @Rozrywa
Książę Karol i Camilla Parker-Bowles/YouTube @Rozrywa
Książę Karol i Camilla Parker-Bowles/YouTube @Rozrywa

Z tego powodu Elżbieta II chce zabezpieczyć relacje Camilli i księżnej Kate. Choć obie księżne zawsze dobrze się dogadywały, to od momentu, kiedy do akcji wkroczyła 96-letnia monarchinii, miały się stać prawdziwymi przyjaciółkami.

Królowa Elżbieta w ostatnim czasie miała dojść do wniosku, że Camilla udowodniła, że dobrze poradzi sobie w roli żony króla. Nie ukrywa również, że przyszłe żony władców brytyjskiego tronu będą musiały radzić sobie z wyjątkowo trudnymi i "delikatnymi" problemami.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis nie przebierał w słowach. "Ktoś musi wytłumaczyć madame Szydło". O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: "Królowe życia" wywołują wiele emocji. Chodzi nie tylko o zmiany w nowym sezonie. Mocno oberwało się Dagmarze Kaźmierskiej

O tym się mówi: Problemy kadrowe w karetkach pogotowia. Czy uda się je załatać "cyfrowymi medykami"