Jak podaje portal "Super Express", Krzysztof Jackowski postanowił użyć swoich zdolności, aby zdradzić, czego możemy się spodziewać latem 2022 roku. Czy czekają nas upalne miesiące, a może pogoda sprawi nam niemiłego psikusa i będzie zimno? Przekonajcie się sami, co wieszczy jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski o tegorocznym lecie

Krzysztof Jackowski przypomniał, że zapowiadał wczesne przyjście wiosny w 2022 roku, co okazało się trafną przepowiednią. Najlepiej świadczą o tym wysokie, jak na luty temperatury, jakie możemy zobaczyć na termometrach. Wspomniał jednak, że nie powinno nas to zwieść, bo możemy się jeszcze spodziewać powrótu zimy, choć będzie to raczej krótki epizod.

Po tym krótkim ochłodzeniu ma przyjść słoneczna i ciepła wiosna, a po niej równie przyjemne lato. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa nie należy się spodziwać szczególnie dużych upałów, z jakimi mieliśmy do czynienia we wcześniejszych latach. Po szybkiej wiośnie przyjdzie ciepłe, przyjemne lato.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

A jak lato widzą meteorolodzy?

Prognozy długoterminowe

Z prognoz długoterminowych wynika, że w czerwcu możemy spodziewać się łagodnego lata, choć nie zabraknie też deszczowych dni. Temperatura ma oscylować w granicach 23 stopni, choć zdarzać będą się dni, kiedy na termometrach może pojawić się zaledwie 13 stopni.

Upały mają się pojawić na przełomie czerwca i lipca. Niestety pierwsza połowa lipca może nam upłynąć pod znakiem burz i deszczu. Po 10 lipca nawiedzi nasz kraj fala upałów. Upalnie ma być także w sierpniu, choć i wówczas należy spodziewać się burz i ulewnych opadów deszczu.

Upał/Youtube @How to survive
Upał/Youtube @How to survive
Upał/Youtube @How to survive

A wy, jakie macie przeczucia co do tegorocznego lata?

To też może cię zainteresować: Naukowcy pokazują, jak będzie wyglądał świat w 2050 roku. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił alert pierwszego stopnia. Zaczął obowiązywać o północy. Z jakiego powodu został wprowadzony

O tym się mówi: Irena Kamińska-Radomska szczerze powiedziała, co myśli na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama nie będzie z tych słów zadowolona