Jak podaje portal "Super Express", wiele osób jest przekonanych, że imię jakie nosimy, może wiele o nas powiedzieć. Ma zdradzać nie tylko konkretne cechy charakeru, ale także to, czy pisana jest nam spora fortuna. Okazuje się, że mężczyźni o tych imionach nie muszą obawiać się o swoje finanse.

Szczęsliwe imiona

Na liście mężczyzn, których imiona wiążą się z bogactwem znajdziemy: Bartłomieja, Jarosława
Konrada, Szymona, Wojciecha. Co ciekawe, astrolodzy są przekonani, że warto imię powiązać z konkretnymi datami. W przypadku pierwszych czterech imion najlepiej aby nadać je chłopcom urodzonym pomiędzy 21 marca a 19 kwietniu.

zodiak / YouTube: Bestie
zodiak / YouTube: Bestie
zodiak / YouTube: Bestie

Szczęście i spokój finansowy będzie dopisywał również Adamowi, Dominikowi i Filipowi, szczególnie wtedy, gdy zostanie nadane dziciom urodzonym pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja.

Kto jeszcze może liczyć na fortunę?

Wielu zwolenników teorii, żę imię może nieść za sobą coś więcej wskazuje też inne imona. Jednym z nich jest imię Paweł. Noszące je osoby są bardzo kreatywne, a pokłady kreatywności, jakie w nich tkwią w końcu przełożą się na olbrzymi majątek.

Panowie o imieniu Michał są indywidualistami i pionierami. Śmiało kroczą tam, gdzie jeszcze nikt nie pozostawił swoich śladów. To prędzej czy później przełoży się na sukces finansowy.

Mężczyzna/YouTube @Damian Parcel
Mężczyzna/YouTube @Damian Parcel
Mężczyzna/YouTube @Damian Parcel

Mężczyźni noszący imię Marcin są nie tylko zaradni, ale także potrafią oszczędzać. Nic więc dziwnego, że pisane jest mu zgromadzenie ogromnego majątku. Bogactwo pisane jest także Bartoszom. Są gotowi podejmować ryzyko, a to przynosi wymierne korzyści.

Sprawdziło się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej w miłosnym uścisku. Internauci nie kryli oburzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paweł Kukiz nie przebiera w słowach. "Ogromna część Polaków nie dojrzała do idei, którą niosę". Czy zdecyduje się porzucić politykę

O tym się mówi: Irena Kamińska-Radomska szczerze powiedziała, co myśli na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama nie będzie z tych słów zadowolona