Jak podaje portal "Jastrząb Post", Michał Wiśniewski wspólnie z żoną Polą wychowują swojego syna Falco. Wokalista Ich Troje bardzo chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi ich życia. Ostatnio nie miał do przekazania swoim fanom dobrych wiadomości. Z chorobą mierzyli się jego syn i żona. Co im dolegało? Jak się teraz czują?

Piąta żona Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski dość chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego prywatnego życia. Każdy kolejny związek i małżeństwo rozgrywał sie na oczach mediów. Nieco inaczej było w przypadku jego piątek żony - Poli. Wiśniewski długo ukrywał nową ukochaną, zresztą ona sama starała się trzymać w cieniu.

W końcu jednak Pola zaczęła częściej pojawiać się nie tylko w mediach społecznościowych, ale towarzyszyć mężowi na oficjalnych wyjściach. Wiśniewscy doczekali się narodzin syna Falco, który w styczniu obchodził swoje pierwsze urodziny. Maluch podbił serca nie tylko rodziców i rodzeństwa, ale także fanów Michała Wiśniewskiego.

Ostatnio cała rodzina Wiśniewskich drżała z niepokoju o małego Falco, bo chłopcu przyszło się mierzyć z Covid-19. Na szczęście choroba przeszła u chłopca bardzo łagodnie, a sam fakt zakażenia wyszedł nieco przypadkiem. "Falco pokasływał, więc Pola poszła z nim do lekarza. Okazało się, że i ona i on są chorzy" - powiedział lider Ich Troje.

Na szczęście zarówno Pola, jak i Falco czują się już dobrze. Michał Wiśniewski zdradził również, że jego syn coraz śmielej stawia kroki i coraz częściej chodzi trzymając swojego tatę za rękę. Nie da się ukryć, że liderowi Ich Troje tacierzyństwo sprawia ogromną radość.

Też tak myślicie?

To też może cię zainteresować: Smutna wiadomość dla fanów "Świta według Kiepskich". Odszedł jeden z aktorów występujących w produkcji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocne słowa Piotra Żyły: "to są durne zawody". Skoczek zapowiada koniec swojej przygody

O tym się mówi: Seniorka zaufała niewłaściwej osobie. Kosztowało ją to ponad milion złotych. Sprawą zajęła się policja