Jak podaje portal "Pomponik", dom w którym mieszka Paweł Kukiz liczy aż 450 metrów kwadratowych. Jak wygląda willa i ile jest warta?

Paweł Kukiz nie ma powodów do narzekania

Okazuje się, że Paweł Kukiz może pochwalić się całkiem pokaźną willą, która znajduje się w miejscowości Łosiów na terenie województwa opolskiego. Rodzina polityka i piosenkarza ma sporo miejsca do wspólnego spędzania czasu - sam dom ma imponującą powierzchnię 450 metrów kwadratowych.

Do domu przynależy również spora działka, której powierzchnia wynosi 0,6 ha. Wartość posiadłości Pawła Kukiza szacowana jest na około 1,5 mln zł. Sąsiadka piosenkarza zdradziła, że z mieszkańcami wsi Kukiz jest na ty. "Ludzie znają go z ulicy, z zakupów, zza płotu" - zdradziła jedna z sąsiadek piosenkarza.

Prawdziwym oczkiem w głowie rodziny Kukizów jest ogród, w którym znalazło się miejsce zarówno dla przepięknych, cieszących oko roślin, jak i pasieki. Prace w ogrodzie sprawiają Kukizowi sporo radości, o czym można się przekonać oglądając zdjęcia zamieszczane na jego profilu w mediach spoołecznościowych.

Znacznie rzadziej Paweł Kukiz dzieli się zdjęciami wnętrza posiadłości, w przeciwieństwie do jego córki Poli. Z zamieszczanym przez nią zdjęć wynika, że w domu dominują drewno i marmur. Z relacji architekta projektującego dom Kukiza wynika, że na parterze postawiono na otwartą przestrzeń.

"Hall płynnie łączy się z obniżonym pokojem dziennym, w którym fragment przeznaczono na jadalnię, akcentując odmienną funkcję zmianami faktury i kolorystyki posadzki" - zdradził projektant, dodając, że jadalnia ma bezpośrednie połączenie z kuchnią.

W centrum domu znajdują się schody prowadzące na piętro, gdzie zlokalizowane są sypialnie domowników i pokój gościnny. Więcej zdjęć domu Pawła Kukiza znajdziecie tutaj.

Jak podoba się wam dom Pawła Kukiza?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesinia na temat Beaty Tyszkiewicz. Czy znanana aktorka straci mieszkanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prawda na temat zdrowia Maryli Rodowicz wyszła na jaw. Lekarz prowadzący piosenkarkę nie pozostawia złudzeń, co do jej stanu

O tym się mówi: Limuzyna Antoniego Macierewicza mknęła ulicami jednego z polskich miast. Prędkość przyprawia o zawrót głowy