Jak przypomina portal "Super Express", Beata Tyszkiewicz przed kilkoma laty zdecydowała się całkowicie wycofać z show biznesu. Wszystko ze względu na stan zdrowia, który znacznie utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Niestety problemy ze zdrowiem, to nie jedyne z czym musi się mierzyć uwielbiana przez Polaków aktorka. Czy Tyszkiewicz straci dotychczasowy dach nad głową?

Beata Tyszkiewicz ma poważne problemy

Beata Tyszkiwicz mierzy się z poważnymi problemami ze zdrowiem, które sprawiają, że aktorka nie powinna mieszkać sama. Z pomocą chciała przyjść jej córka Karolina Wajda, przenosząc się do mieszkania zajmowanego przez artystkę. Do przeprowadzki jednak nie dojdzie, bo nie wyraził na to zgody wydział zasobów lokalowych w urzędzie dzielnicy Śródmieście w Warszawie.

Beata Tyszkiewicz / YouTube:  Plejada
Beata Tyszkiewicz / YouTube: Plejada
Beata Tyszkiewicz / YouTube: Plejada

Okazuje się, że Beata Tyszkiewicz mieszka w lokalu komunalnym, który nie należy do niej. Gdyby pomimo braku zgody Karolina Wajda zamieszkała z mamą, ta mogłaby stracić dach nad głową z powodu "nielegalnego lokatora". Dlaczego Wajdzie odmówiono zamieszkania z mamą?

Winne temu są przepisy, zgodnie z którymi osoba posiadająca własne mieszkanie nie może zamieszkać z osobą, która posiada lokal z zasobów komunalnych. Niestety Beata Tyszkiewicz nawet nie chce słyszeć o tym, żeby opuścić mieszkanie i przenieść się do córki.

Beata Tyszkiewicz/YouTube @RADIO PARK
Beata Tyszkiewicz/YouTube @RADIO PARK
Beata Tyszkiewicz/YouTube @RADIO PARK

Karolina Wajda zdradziła, że 83-letnia Beata Tyszkiewicz jest pod stałą opieką ze strony lekarzy. Przychodzą oni do niej na wizyty domowe i stale monitorują jej stan zdrowia. Dodała, że jej mama jak zawsze stara się być samodzielna w jak największym zakresie, jednak obie córki Tyszkiewicz mają świadomość, że muszą ją otoczyć opieką.

Żałujecie, że Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z wszelkiej aktywności publicznej?

To też może cię zainteresować: Prawda na temat zdrowia Maryli Rodowicz wyszła na jaw. Lekarz prowadzący piosenkarkę nie pozostawia złudzeń, co do jej stanu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Weronika Marczuk została matką w wieku prawie 50 lat. Teraz zdradza swój największy strach. Bardzo szczere wyznanie

O tym się mówi: Nie na taką wiadomość czekali seniorzy. Waloryzacja emerytur będzie niższa niż wcześniej zakładano