Kanye West jest znanym amerykańskim raperem, producentem muzycznym i wokalistą. W swoim życiu była nawet projektantem mody i próbował swoich sił w… polityce. W 2020 roku był kandydatem na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Hojny Kanye West pomyślał o przyjaciółkach nowej partnerki

Kanye West przez wiele lat był związany z Kim Kardashian. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i w 2021 roku zdecydowali się na rozwód. Para doczekała się czwórki dzieci - North, Saint, Chicago i Psalm.

Kim Kardashian, Kanye West. Źródło: youtube.com
Kim Kardashian, Kanye West. Źródło: youtube.com
Kim Kardashian, Kanye West. Źródło: youtube.com

Teraz serce Kanyego Westa skradła trzynaście lat młodsza aktorka Julia Fox. Po kilku miesiącach związku para zdecydowała się razem zamieszkać, a aktorka jest niezwykle szczęśliwa z 44-letnim muzykiem.

Dziewczyny nie kryły swojego zachwytu

W ostatnim czasie Julia Fox świętowała 32 urodziny. Aktorka zorganizowała małe spotkanie w gronie najbliższych przyjaciółek we francuskiej knajpce Lucien w Nowym Jorku.

Na urodziny ukochanej Kanye West świetnie się przygotował. Muzyk podarował jej piękną torebkę marki Hermesa Birkin. Mało tego, przyjaciółki Julii Fox również dostały od Kanyego Westa torebki tej samej firmy w innych kolorach.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN