Monika Olejnik stała się jedną z największych gwiazd dziennikarstwa w Polsce. Wywiady, które przeprowadza, często poruszają najważniejsze kwestie, a jej gośćmi są wpływowe osoby i polscy politycy.

Jednak nie tylko jej program „Kropka nad i” budzi ogromne zainteresowanie. Jak to zwykle bywa w przypadku gwiazd – widzowie bacznie śledzą także życie prywatne lubianej dziennikarki.

Wysportowana Monika Olejnik pokazała, w „Dzień dobry TVN” jak trenuje

Monika Olejnik prowadzi aktywny tryb życia, a sport jest dla niej niezwykle ważny. Dziennikarka jeździ na rowerze, pływa, biega i regularnie pojawia się na sali treningowej.

Pomimo upływu lat gwiazda nie zamierza rezygnować ze sportu. Ba, rusza się nawet więcej niż dotychczas.

To ćwiczenie jest banalnie proste

W ostatnim czasie Monika Olejnik podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych ciekawym ćwiczeniem. Okazuje się, że kluczem do prostej i zgrabnej sylwetki jest…plank.

Ćwiczenie aktywuje wiele mięśni i polega na oparciu ciała na przedramionach. Monika Olejnik pokazała nawet jak prawidłowo wykonać planka w programie „Dzień dobry TVN”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN