Mówi się, że królowa ma zaplanowane „wielkie” rzeczy na 40. urodziny swojego wnuka, księcia Cambridge. Książę William kończy 40 lat 21 czerwca, tuż po 4-dniowym weekendzie, który stanowi kamień milowy 70-lecia królowej.

Według Christophera Andersena, autora Brothers and Wives: Inside the Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan, królowa szykuje niezłą imprezę dla drugiego w kolejce do tronu. Książę William prawdopodobnie będzie chciał nadrobić stracony czas po tym, jak jego dwa poprzednie urodziny były mało ważne. Fani Royal będą mieć nadzieję, że nowy portret przyszłego króla zostanie wydany na ten dzień.

Tymczasem powrócił w mediach temat czwartego dziecka Kate i Williama. Co w końcu sądzi o tym książę i czy zanosi się na jakieś konkrety?

Domniemanie, że książę William i Kate Middleton mogliby pomyśleć o kolejnym dziecku, krążą od dłuższego czasu. Księcia Louisa przywitali na świecie w 2018 roku, więc zdaniem Brytyjczyków, mogłoby już coś być na rzeczy.

Królewscy fani najwyraźniej lubią ten ciążowo-porodowy klimat w pałacu, skoro co pewien czas powraca temat ewentualnego czwartego dziecka Kate i Williama. W trakcie królewskiej wyprawy do szpitala Clitheroe Community, książę wyraźnie widział, jak szczęśliwa byłaby jego żona z możliwości urodzenia czwartego dziecka.

Para królewska spotkała się wówczas ze społecznością, powitali również nowo narodzoną dziewczynkę, którą Kate z największą miłością i delikatnością wzięła w ramiona. „Nie podsuwajcie mojej żonie więcej pomysłów”, zażartował William do nowych rodziców i świadków sceny, którzy na ten widok wydali wzruszone "oooOOooo...", zanim William zwrócił się do Kate, aby powiedzieć: „Nie zabieraj jej ze sobą”.

To niestety oznacza, że ona chce, on już nie...

YouTube/jogaba22

O tym się mówi: Armia wzywa mężczyzn do służby wojskowej. Czy kartę mobilizacyjno-organizacyjną może dostać każdy

Zerknij tutaj: Poruszające wyznanie Agniszki Chylińskiej. Nie było jej łatwo. O tym nikt nie widział