Jadłospis idoli i podporządkowanie życia w stylu fitness są podłożem niemałej ciekawości pośród ludzi.

David zdemaskował tajemnicę sylwetki swojej żony Victorii

Co dokładnie konsumują nasze ulubione celebrytki, które utrzymują się w tak dobrej formie? Nie ma jednej odpowiedzi i za każdym razem dobrze jest rozmówić się na temat zdrowego odżywiania z wykształconym dietetykiem, zanim wprowadzimy jakiekolwiek restrykcje do swej diety.

Ikona futbolu, David Beckham, ostatnimi czasy zdemaskował w podcastie sposób odżywiania się swojej małżonki Victorii Beckham. Napomknął, że jego żona Victoria wcina to samo przez ostatnie 25 lat.

Ruth Rogers, założycielka londyńskiej restauracji, systematycznie zaprasza cieszące się popularnością persony i prowadzi rozmowę z nimi o ich relacji z jedzeniem. Niedawnym gościem podcastu był David Beckham, który długo mówił o własnej diecie, oraz o swojej żonie.

W 25-minutowym podcaście napomknął, iż po wielokroć zakrada się do swoich ukochanych posiłków pod nieobecność żony. David Beckham lubi od czasu do czasu pochłonąć stek i chlapnąć wino, aby się odprężyć.

Nie dzieli tych małych przyjemności z małżonką żoną Victorią Beckham, albowiem od czasu spotkania pary, piosenkarka zjada jedno i to samo. „Niestety, jestem żonaty z kimś, kto jadł to samo przez ostatnie 25 lat” – dodał w pierwszej części dwuczęściowego podcastu. „Odkąd ją poznałem, je tylko grillowaną rybę, warzywa gotowane na parze, bardzo rzadko od tego odchodzi” – dorzucił.

O tym się mówi: Zofia Zborowska zdradziła swój największy sekret. Chodzi o stan jej zdrowia. Nikt nie widział, że było tak źle

Zerknij tutaj: Klienci indywidualni otrzymali faktury za gaz. Wielu z nich przecierało oczy ze zdumienia. Z jakiego powodu