Jak przypomina portal "Super Express", Szymon Hołownia niedawno został po raz drugi ojcem. W połowie stycznia powitał na świecie drugą córeczkę, Elżbietę. To nie była jedyna okazja do świętowania. 30 stycznia Szymon i Urszula Hołownia celbrowali 6. rocznicę ślubu. Okazuje się, że para brała ślub dwa razy. Poznajcie szczegóły!

Tak Szymon Hołownia poznał swoją żonę

Szymon Hołownia wziął ślub mając niemal 40 lat. Długo przyszło mu czekać na tę jedyną, ale kiedy już się pojawiła, nie wahał się ani chwili. Para poznała się w 2014 roku dzięki programowi "Mam Talent". Jak przyznał sam Hołownia on sam namówił producentów talentshow, aby część zdjęć zrealizowali na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim.

Jak wspominał sam Szymon Hołownia, w trakcie nagrywania zdjęć zobaczył na tablicy rozpiskę, na której widniało tylko jedno kobiece nazwisko. Zapamiętał je, bo jak sam mówi "wydało mu się niezwykłe". Kiedy zalajkował profil bazy lotniczej w mediach społecznościowych, w proponowanych znajomościach pojawiło się nazwisko Urszuli Brzezińskiej. "Napisałem. Dostałem odpowiedź" - zdradził w jednym z wywiadów lider ruchu Polska 2050.

Dwa śluby Szymona Hołowni

Okazuje się, że z ukochaną Urszulą Szymon Hołownia wziął aż dwa śluby! Najpierw para zdecydowała się na ślub cywilny w Polsce, a tydzień później na kościelny. Ten ostatni odbył się we Włoszech.

Okazuje się, że w trakcie cywilnej uroczystości parze towarzyszyło tylko czworo świadków. Niewiele osób pojawiło się również na ślubie kościelnym, jak zdradził Hołownia było to zaledwie 10 osób. Msza odbyła się rano, po niej nastąpił "ślubny brunch", po którym wszyscy "ruszyli w miasto".

"Mój ojciec z Marcinem Prokopem przechodzili samych siebie" - zdradził Szymon Hołownia wspominając tamten wyjątkowy dzień.

Spodziewaliście się, że Hołownia zdecydował się na tak bardzo kameralny ślub?

To też może cię zainteresować: Eksperci biją na alarm. Ich dane są naprawdę niepokojące. Czy nie ma już odwrotu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński podsumowuje efekty polskiego ładu. Czy zapowiedziane decyzje dotkną polityków prawa i sprawiedliwości

O tym się mówi: Z życia wzięte. Sprowadziła się swoim rodzicom z dzieckiem na rękach. Teraz wymaga od nich ciszy