Jak podaje portal "Super Express", choć Katarzyna Skrzynecka ma za sobą kilka chudych lat, teraz los okazuje się dla niej wyjątkowo szczodry. Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Dostaje role w filmach i jest gwiazdą aż 9 sztuk teatralnych. Duża ilość obowiązków zawodowych przekłada się na pokaźny zastrzyk gotówki. Poznajcie szczegóły!

Wzloty i upadki Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka obecna jest w show biznesie od wielu lat. Niestety nie zawsze los był dla niej łaskawy. Jakiś czas temu kariera aktorki znalazła się w dołku. Wyśmiewano ją za reklamowanie pasztetu. Choć próbowała swoich sił jako piosenkarka, nie była to próba szczególnie udana. Przez 10 lat praktycznie nie pojawiała się w filmach.

Na szczęście to, co najgorsze jest już za Katarzyną Skrzynecką. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w obsadzie filmu z serii "Kogel-mogel", a także w produkcji "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Można ją także oglądać w serialu "Na dobre i na złe" i w składzie jurorskim programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

To jeszcze nie koniec, kiedy Katarzyna Skrzynecka nie występuje przed kamerami, można ją zobaczyć na deskach teatru. Jak mówi sama aktorka obecnie występuje aż w 9 komediach teatralnych. "Komedia zarówno filmowa jak i teatralna jest chyba moją ulubioną materią" - zdradziła Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem".

Spore zarobki

Choć nie wiadomo, na jakie dokładnie zarobki może liczyć Katarzyna Skrzynecka, "Super Express" pokusił się o ich oszacowanie. I tak, za przedstawienie teatralne na wyjeździe aktorzy mogą liczyć na 1500 zł za jeden występ. Za udział w "Twoja twarz brzmi znajomo", aktorka ma inkasować ponoć nawet 100 tys. zł.

Za udział w kasowym filmie aktorzy mogą liczyć nawet na 200 tys. zł. Sumując to wszystko można przypuszczać, że Katarzyna Skrzynecka w tym roku zarobi nawet pół miliona złotych.

Należycie do grona fanów talentu Katarzyny Skrzyneckiej?

To też może cię zainteresować: Anna Mucha pokazała się na ściance z ukochanym. To ich pierwsze publiczne wspólne wystąpienie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo jak mieszka Jurek Owsiak. Wnętrza robią wrażnie. Zaskakujące, co można zobaczyć w jego łazience

O tym się mówi: Z życia wzięte. Teściowa próbuje zabrać część mojego mieszkania dla swojego niedołężnego wnuka