Jak przypomina portal "Super Express", Jerzy Owsiak budzi ogromne emocje. Jedni go uwielbiają, inni wprost przeciwnie. Zainteresowaniem cieszy się nie tylko charytatywna działalność Owsiaka, ale także jego życie prywatne. Wiele osób ciekawi, jak mieszka dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzeba przyznać, że wnętrza robią ogromne wrażenie. Zresztą, przekonajcie się sami!

Jerzy Owsiak i WOŚP budzą emocje

Przed trzydziestoma laty Jerzy Owsiak zorganizował pierwszą akcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 30 stycznia odbył się jubileuszowy finał, w którym zbierano pieniądze na okulistykę dziecięcą. Choć zbiórka już za nami, wciąż jeszcze można licytować wile ciekawych przemiotów i spotkań.

Jurek Owsiak/YouTube @tvnpl
Jurek Owsiak/YouTube @tvnpl
Jerzy Owsiak/YouTube @tvnpl

Sam Owsiak, jak i jego działania mają ogromne grono zwolenników, choć nie brakuje również krytyków jego osoby. Wśród jednych i drugich wielkie zainteresowanie budzi także życie prywatne Jurka Owsiaka, w tym kwestie związane z majątkiem i tym, jak mieszka dyrygent WOŚP.

W przypadku tego ostatniego, rąbka tajemnicy odkrył sam Jurek Owsiak. Szef WOŚP mieszka w mieszkaniu o imponującym metrażu 115 mkw. Sztuka zajmuje w domu Owsiaka ważne miejsce. Kolekcjonuje on nie tylko obrazy, ale także zdjęcia. Przyznał, że kupuje je przede wszystkim na aukcjach. Obrazy znajdują się u niego nawet w łazience! Choć jak sam przyznał, przekonanie do tego pomysłu żony, kosztowało go sporo wysiłku.

Jurek Owsiak/Youtube @Onet News
Jurek Owsiak/Youtube @Onet News
Jurek Owsiak/Youtube @Onet News

W domu Owsiaków dominują jasne kolory, zarówno w barwie ścian, jak i mebli. Jest klasycznie i bardzo elegancko, co możecie zobaczyć na zdjęciach tutaj.

A jakie emocje budzi w was postać Jerzy Owsiak?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: