Jak przypomina portal "Pudelek", ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych dla Kasi Tusk i jej najbliższych. Pod koniec ubiegłego roku młodsza pociecha blogerki trafiła do szpitala. Kiedy już wszyscy mieli nadzieję, że jest już lepiej, Kasia Tusk po raz kolejny poinformowała, że trafiła z córeczką do szpitala. Jak teraz czuje się córka Kasi Tusk?

Trudne tygodnie

Ostatnich tygodni Kasia Tusk z pewnością nie zaliczy do njłatwiejszych. Pod koniec 2021 roku młodsza pociehca blogerki trafiła do szpitala. Wpływ na jej hospitalizację miała infekcja koronawirusem, która znacznie osłabiła jej organizm. Jak pisała córka byłego premiera, jej pociecha trafiła do placówki w ostatniej chwili, bo zakażenie bakterią omal nie doprowadziło do rozwinięcia się u niej sepsy.

Wpis Kasi Tusk/Instagram @MakeLifeEasier
Wpis Kasi Tusk/Instagram @MakeLifeEasier
Wpis Kasi Tusk/Instagram @MakeLifeEasier

Po kilku dniach, kiedy stan dziewczynki się poprawił, mogła wyjść ze szpitala. Niestety ulga i radość rodziców nie trwała długo. Po kilku dniach Kasia Tusk znów poinformowała, że jest z malutką córeczką w szpitalu. Na szczęście i tym razem po kilku dniach udało im się wrócić do domu, o czym blogerka poinformowała publikując krótkie nagranie.

Na wideo widzimy wnętrze domu Kasi Tusk i starszą z jej córek, która palcem pokazuje swojego dziadka Donalda Tuska w telewizji. Wystąpienie byłego premiera miało związek z przekazaniem przez niego na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy elektrycznej hulajnogi, którą jeździł po Brukseli.

Córka Kasi Tusk/Instagram @MakeLifeEasier
Córka Kasi Tusk/Instagram @MakeLifeEasier
Córka Kasi Tusk/Instagram @MakeLifeEasier

"Powroty do domu. Dopiero dochodzimy do siebie i stąd ta cisza u mnie. Ale dziś jest wyjątkowy dzień, więc mały wyjątek dla fundacji WOŚP" - napisała Kasia Tusk. Mamy nadzieję, że tym razem obie panie wróciły do domu na dobre i nie będzie potrzeby ponownej wizyty w szpitalu.

Też macie taką nadzieję?

To też może cię zainteresować: Co Nowy Polski Ład przyniósł dla przedsiębiorców. Warto znać te ryczałty i ulgi podatkowe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak - Starak zdecydowała się na odważny krok. Znana dziennikarka odświeżyła swoją fryzurę

O tym się mówi: Młgorzata Ostrowska-Królikowska wspomnia swojego męża. Poruszające słowa o Pawle Królikowskim