Jak wspomina portal "Super Express", niebawem będziemy obchodzić drugą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego. Uwielbiany przez widzów aktor odszedł w wieku 58 lat po długiej i ciężkiej chorobie. Jego odejście było ogromnym ciosem przede wszystkim dla jego najbliższych: żony i dzieci. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w poruszających słowach wspomniała o mężu.

Zbyt wczesne odejście

Śmierć Pawła Królikowskiego była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich. Zarówno jego najbliżsi, jak i wierni fani, do końca nie tracili nadziei, że uda mu się wygrać walkę o życie. Niestety 27 lutego 2020 roku przyszła najgorsza z możliwych wiadomości. Choć niebawem będziemy obchodzić drugą rocznicę jego odejścia, wiele osób wciąż nie może się z tym pogodzić.

Szczególnie trudno pogodzenie się ze stratą przychodzi Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. Na profilu aktorki pojawił się poruszający wpis, w którym wspomina swojego ukochanego. Swoje uczucia postanowiła wyrazić za pomocą wiersza Małgorzaty Hillar zatytułowanego "Poziomka". Jego tekst znajdziecie poniżej.

Pod postem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zaroiło się od komentarzy fanów, którzy okazywali jej swoje wsparcie. "Dopóki jest pamięć, dopóty ludzie nie odchodzą" - napisała jedna z internautek wyrażając nadzieję, że wierni fani Pawła Królikowskiego będą mogli spotkać się z nim po drugiej stronie i "prosić by nam grał na scenie wiecznie".

"On na pewno tam czeka z koszem poziomek mających ksztal łez, które za Nim Pani wylała i zbierał każdą, by żadna się nie zmarnowała..." - napisał ktoś inny. Pod postem komentarz zamieściła również Basia Kurdej-Szatan. "Małgosiu tulimy mocno..." - napisała aktorka.

Z jakiej roli najbardziej pamiętacie Pawła Królikowskiego?

To też może cię zainteresować: Blanka Lipińska zachwyca na meksykańskiej plaży. Celebrytka prezentuje nienaganną figurę w skąpym bikini

Zobac, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Wiśniewska opublikowała zaskakujące zdjęcie. Fabienne jest na nim nie do poznania

O tym się mówi: Kourtney Kardashian wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Czy pokazała za dużo