Kourtney Kardashian jest amerykańską celebrytka, która sławę zdobyła dzięki udziałowi w reality show „Z kamerą u Kardashianów” oraz „Kourtney i Khloé jadą do Miami”. Obecnie Kourtney zajmuje się modelingiem i własnym biznesem.

Prywatnie 42-latka spotyka się z muzykiem Travisem Barkerem. Para nie szczędzi sobie czułości w miejscach publicznych i chętnie pokazuje się na ściankach.

W ostatnim czasie Travis Barker oświadczył się nawet swojej ukochanej. Oczywiście Kourtney Kardashian przyjęła propozycję muzyka.

Kourtney Kardashian wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej

Kourtney Kardashian, podobnie jak jej znane siostry, chętnie eksponuje swoje zgrabne ciało. Na Instagramie celebrytki można znaleźć masę półnagich zdjęć w bikini czy obcisłych krótkich sukienkach.

Internautom musi się jednak podobać kontent, który tworzy Kourtney Kardashian na swoim Instagramie. Śledzi ją tam aż 161 milionów osób!

Czy Kourtney Kardashian na pokazała za dużo?

W ostatnim czasie Kourtney Kardashian wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem celebrytka miała na sobie dwie stylizacje – jedną z nich byłą czarna bielizna i kabaretki, a drugą obcisła czarna sukienka, która więcej pokazywała niż zakrywała.

Kourtney Kardashian dopełniła stylizacje naszyjnikami. Jak myślicie, niebawem zdjęcie z tej sesji pojawią się na Instagramie celebrytki?

Kourtney Kardashian. Źródło: pudelek.pl
Kourtney Kardashian. Źródło: pudelek.pl
Kourtney Kardashian. Źródło: pudelek.pl

Kourtney Kardashian. Źródło: pudelek.pl
Kourtney Kardashian. Źródło: pudelek.pl
Kourtney Kardashian. Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN