Jakiś czas temu polskim show-biznesem wstrząsnęła wieść, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska się rozstali. Para od jakiegoś czasu przechodziła kryzys i oficjalnie zakończyła swoją relację.

Wiktoria Gąsiewska pozuje w łóżku ze słodkim towarzyszem

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie popularnego serialu. Na początku łączyły ich tylko relacje zawodowe, ale po kilku latach wspólnej pracy między tą dwójką narodziło się prawdziwe uczucie. Byli jedną z najpiękniejszych młodych par polskiego show-biznesu.

Ich wspólna przygoda jednak się zakończyła. W listopadzie 2021 roku Wiktoria Gąsiewska poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych, że już od jakiegoś czasu nie jest z Adamem Zdrójkowskim. Młodzi aktorzy nie podali jednak przyczyny rozstania.

Fani byli zachwyceni zdjęciem aktorki

Pierwsze dni po rozstaniu były niezwykle ciężkie dla Adama Zdrójkowskiego. Teraz na szczęście byli partnerzy potrafią się ze sobą dogadać i nawet pojawili się na tej samej imprezie sylwestrowej.

Okazuje się, że Wiktoria Gąsiewska nie jest samotna. Aktorka może liczyć na towarzystwo swojego… psiaka. W ostatnim czasie gwiazda opublikowała urocze zdjęcie z czworonogiem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN