Ewa Drzyzga to jedna z gwiazd stacji TVN, którą uwielbiają widzowie. Przez wiele lat prowadziła „Rozmowy w toku”, a gdy program zdjęto z anteny, otrzymała angaż przy kolejnej produkcji.

Obecnie ulubienica widzów razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi „Dzień dobry TVN” i nieźle sobie radzi. Fani obu pań chętnie zasiadają przed telewizorami i oglądają śniadaniówkę, by móc zobaczyć je w akcji.

Ewa Drzyzga należy do tych osób, które słyną ze swojej empatyczności. Koleżanki z pracy zdradziły przed kamerami jaka Ewa jest prywatnie.

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak

Koleżanki Ewy Drzyzgi zdradziły jaka jest prywatnie

Małgorzata Ohme zauważyła, że wiele osób sądzi iż Ewa Drzyzga „trzyma innych ludzi na dystans”. Jest to całkowitą nieprawdą. Jak twierdzi dziennikarka, 54-letnia Ewa Drzyzga ma wspaniałe poczucie humoru i potrafi czasem być naprawdę szalona.

Ewa ma coś dzikiego i nieokiełznanego, czego na wizji nie widać

- dodała Małgorzata Ohme.

Ponadto zdaniem Małgorzaty Ohme jej koleżanka z pracy jest dobrym i życzliwym człowiekiem. Nie gwiazdorzy i jest bardzo pomocna.

Ewa Drzyzga / YouTube:  tvnpl
Ewa Drzyzga / YouTube: tvnpl

Anna Kalczyńska również wypowiedziała się na temat Ewy Drzyzgi. Dziennikarka stwierdziła, że 54-latka jest „pełna empatii, spokoju i opanowania”. Ponadto jest ona bardzo szczera i zawsze mówi wprost co ją irytuje.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN