Katarzyna Glinka znana jest Polakom przede wszystkim z roli Kasi Górki w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka ma w swoim dorobku jednak dużo więcej produkcji. Grała m.in. w „Klanie”, „Lokatorach” oraz „Na dobre i na złe”.

Utalentowana aktorka pojawiała się również w filmach. Mogliśmy ją podziwiać przede wszystkim w komediach romantycznych, m.in. „Och, Karol 2”, „Na układy nie ma rady” czy „Dlaczego nie!”.

Katarzyna Glinka prezentuje nienaganną figurę na plaży.

Katarzyna Glinka jest od dłuższego czasu bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu poinformowała swoich instagramowych obserwatorów o przyjściu na świat jej kolejnego synka, Leosia.

Kasia Glinka została po raz kolejny mamą na początku maja 2020 roku. Jego ojcem jest nowy partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki.

Katarzyna Glinka. Źródło: Instagram.com
Katarzyna Glinka. Źródło: Instagram.com
Katarzyna Glinka. Źródło: Instagram.com

Zakochani poznali się podczas biegu ekstremalnego w Gruzji. Mężczyzna jest bowiem właścicielem firmy, która organizuje Runmageddony. To najpopularniejsze biegi z przeszkodami w naszym kraju.

Zdjęcie aktorce zrobił 10-letni syn

W ostatnim czasie Katarzyna Glinka wybrała się z rodzinką na upragnione wakacje. Gwiazda ma chwilę na wypoczynek i spędzenie czasu z bliskimi.

Kasia pochwaliła się nawet wspaniałą fotografią z plaży. Co ciekawe, zdjęcie zrobił jej 10-letni syn Filip. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się zachwycająco.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN