Elżbieta Czabator stała się celebrytką po występie w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta intensywnie "odchorowała" wystąpienie w show, a także oczarowanie Markiem. Wraz z końcem emisji ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", zdradziła w wywiadzie o Marku coś wstrząsającego, wzbudzając astronomiczne wzburzenie pośród entuzjastów programu.

Obecnie powraca do tematu i opowiada o tym, czego żałuje

Ela Czabator miała nadzieję, iż wskutek wzięcia udziału w programie "Rolnik szuka żony" odnajdzie kogoś dla siebie. Rolniczka poskarżyła się, iż przez całe życie miała potwornego pecha do partnerów, którzy swymi nałogami i zachowaniem mocno dawali się jej we znaki.

W programie od dawna proponowanym przez Telewizję Polską, to Marek niemal natychmiast zdobył względy Elżbiety Czabator. Z początku wszystko wyglądało tak cudownie i układało się między nimi tak uroczo, że rolniczce nie przyszłoby do głowy, że Mareczek tak bardzo zalezie jej za skórę.

Nieoczekiwanie w trakcie finału show wyszło na jaw, że z ogromnego romansu nie pozostały nawet gruzy. Jak się okazuje, zakochana niegdyś para rozstała się... Elżbieta nie żałowała nieprzyjemnych słów względem byłego partnera.

Poskarżyła się Marcie Manowskiej, jak paskudnie była przez niego traktowana, a przykładem było to, gdy nakazał jej zrobić botoks, gdyż jej twarz jego zdaniem zbyt staro wygląda.

"Tu nie było co ratować, bo ja się rozczarowałam na całej fali. Tu mężczyzna się okazał, że praktycznie nie szukał miłości, myślę, że bardziej lokum. Nie interesował się ani mną, ani tym, co ja robię" - żaliła się.

Kilka miesięcy później Elżbieta Czabator powróciła do afery. Podczas rozmowy z jednym z magazynów potwierdziła swoje wyrzuty sumienia przez to, że wywołała wokół swego związku z Markiem taką burzę.

Wyjawiła, że mówiąc te wszystkie rzeczy o Marku, kierowana była silnymi wówczas emocjami, a po przepracowaniu tematu i po uspokojeniu emocji żałuje, że powiedziała pewne rzeczy, na przykład to, że Marek szukał jedynie lokum.

O tym się mówi: Ponura przepowiednia dla Polski i reszty świata. Czy Częstochowa zastąpi Watykan

Zerknij tutaj: Rewolucyjne zmiany w emeryturach. Rząd rozważa uzależnienie emerytury od dochodów dzieci seniorów