Jason Momoa wyglądał na dość niechlujnego i rozczochranego, gdy wysiadał z własnego luksusowego forda kampera, który jest wart 750 000 dolarów. Pojazd zaparkowany został na podwórku przyjaciela aktora po ogłoszeniu szokującego rozwodu z żoną Lisą Bonet.

Posągowy Jason Moa "rozkosmany" po kolejnej nocy w kamperze?

Miał na nosie okulary w grubej, brązowej oprawie, a na jego głowie widniały niechlujne i rozczochrane pukle włosów „Aquamana” opadające na ramiona. Gwiazdor mało przypominał postać fotogenicznego osiłka z czerwonego dywanu.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzich wytatuowanego Jasona, przyodzianego w dziurawą i rozdartą liliową koszulkę i spodnie, gdy przechodził przez podwórze przyjaciela – z dala od domu dzielonego dotąd z 54-letnią Lisą i ich dwójką dzieci w Topanga w Kalifornii.

Nie jest wiadome, czy ich rezydencję położoną na wzgórzu opuścił na dobre i jest to oficjalne, jednak informator prasowy ujawnił, że w ubiegłym tygodniu Jason Moa kwaterował u kumpla po tym, jak pojawiły się wiadomości o jego rozstaniu.

Luksusowy kamper gwiazdy to nie byle jaki Ford RV – to customowy EarthRoamer XV-LTi 026, który tak bardzo kocha, że ​​zabrał go na premierę "Aquamana" w 2018 roku. Mówi się, że kosztuje 750 000 USD i jest idealnym luksusowym domem mobilnym – jednym z mnóstwa godny podziwu pojazdów w historycznej kolekcji Jasona. Kolekcja aktora to nie tylko luksusowe samochody, albowiem zawiera również motocykle.

Inny informator powiedział zagranicznej prasie, że Jason - „często w nim przebywa i zdecydował się tam spać zamiast hotelu na planie, żeby mógł być na plaży. Tak naprawdę nie jest zepsutym gwiazdorzyną, typem luksusowego panicza”.

Aktor, który ma 193 cm wzrostu i podobno jest wart aż 14 milionów dolarów, potwierdził, że on i Lisa podjęli decyzję, aby nazwać to wszystko rozstaniem w poście na Instagramie 13 stycznia.

Fani byli zaskoczeni wiadomościami, ponieważ uważano, że mają jedno z najbardziej udanych małżeństw w Hollywood.

O tym się mówi: Tłusty Czwartek już się zbliża. Ile zapłacimy za pyszne pączki w 2022 roku

Zerknij: Maciej Dowbor zaczyna mówić o rozwodzie. Czy jego słowa oznaczają koniec jego małżeństwa z Joanną Koroniewską