Jak wskazuje portal "Super Express", małżeństwo Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora uchodzi za jedno z najbardziej udanych w polskim show biznesie. Ostatnio małżonkowie muszą się zmierzyć jednak ze sporym wyzwaniem, jakim jest remont. W takich sytuacjach nie trudno o konflikt. Maciek zaczął nawet mówić o rozwodzie. Poznajcie szczegóły.

Wspólne gniazdko

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali się za urządzanie wspólnego gniazdka. W planach mieli kupno domu, ale w końcu zdecydowali się na zakup dwupiętrowego mieszkania, zlokalizowanego w pobliżu centrum Warszawy. Mieszkanie stało puste przez niemal rok, teraz małżonkowie oficjalnie przystąpili o prac remontowych.

"Podobno remonty to jeden z najczęstszych powodów rozwodów?! Zaczynam to rozumieć!" - napisał w mediach społecznościowych Maciej Dowbor. Okazuje się, że powodem sporu było ustawienie "jednej ściany i kanap".

O kłótni donosi także Joanna Koroniewska, wskazując, że doszło do niej jeszcze przed tym, jak na dobre zaczął się remont. Aktorka skwitowała, że miała okazję przypomnieć sobie, z jakiego powodu nie przepada za remontami.

Tak się poznali

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się na planie serialu "M jak miłość". Dziennikarz przygotowywał wówczas materiał o kulisach serialu TVP, a ona wcielała się w postać Małgorzaty Mostowiak. Maciej Dowbor w wywiadzie z "Vivą" przyznał, że Joanna zauroczyła go od pierwszego wejrzenia, choć oboje wówczas byli w związkach.

Kiedy oboje rozstali się ze swoimi partnerami i zamknęli ten etap swojego życia, postanowili dać sobie szansę. Dość szybko razem zamieszkali i choć nie zawsze było między nimi kolorowo, z każdego kryzysu udawało im się wyjść silniejszymi. Oby było tak i tym razem.

Myślicie, że małżonkom uda się przetrwać remont i pozostać razem?

To też może cię zainteresować: Doniesienia o romansie księcia Williama powracają do sieci. Ekspert twierdzi, że ma twarde dowody. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roman Giertych ujawnił zaskakujące informacje na temat inwigilacji Pegasusem. W tle Donald Tusk i Watykan

O tym się mówi: Poruszające oświadczenie siostry ciężarnej pani Agnieszki. "Do końca miałam nadzieję, że z tego wyjdzie"