Jego charakterystyczny głos, spektakularne pokazy podczas koncertów i niebanalne stroje sceniczne, to tylko tło dla jego kultowych, czerwonych włosów.

Michał Wiśniewski nagrany podczas wizyty u fryzjera

Nikt się nie kojarzy z tym kolorem tak mocno w polskim show-biznesie, jak lider zespołu "Ich Troje", Michał Wiśniewski.

Każdy, kto od początku śledzi karierę wokalisty pamięta, że nosił on kiedyś włosy ciemne, a dopiero z czasem przerzucił się na rzucający się w oczy, krwistoczerwony kolor na włosach.

Z racji tego, że Michał Wiśniewski bardzo aktywnie działa na mediach społecznościowych, fani piosenkarza mogą być na bieżąco zarówno w sprawach zawodowych artysty, jak i prywatnych – od czasu do czasu Michał dzieli się swoją domową codziennością w sieci.

Teraz Media obiegło nagranie sporządzone podczas wizyty Michała Wiśniewskiego u fryzjera. Filmik został opublikowany na mediach społecznościowych i stał się hitem internetu. Każdy, kto jest ciekaw powstania kultowej fryzury Michała Wiśniewskiego, może to zobaczyć na platformie TikTok.

@mwisniewski #michalwisniewski #redhead #2022 ♬ Last Friday Night (T.G.I.F.) - Katy Perry

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Szpital, w którym odeszła 37-letnia kobieta wydaje oficjalne oświadczenie. Co się w nim znalazło

Zerknij: Św. pamięci Kamil Durczok nie sporządził testamentu. Czy jego syn przejmie spadek wraz z długami. Padła ostateczna decyzja