Jak podaje portal "Super Express", Anna Lewandowska postanowiła zaszaleć. Na parkiecie pokazała na co ją stać. Co ciekawe, Lewa nie pojawiła się w jednym z warszawsckich klubów z mężem, ale w towarzystwie sporej grupki przyjaciół. Wideo obiegło media.

Anna Lewandowska szalała na parkiecie bez Roberta

Anna Lewandowska w miniony weekend postanowiła zaszaleć. Najpierw żona Lewego miała wziąć udział w hucznej imprezie urodzinowej znanego prezentera. Po zakończeniu imprezy urodzinowej ani Lewandowska ani grupka balujących z nią celebrytów, nie zamierzała kończyć zabawy. Postanowili wybrać się do jednego z warszawskich klubów.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/YouTube @Telemagazyn
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/YouTube @Telemagazyn
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/YouTube @Telemagazyn

Gwiazdy pojawiły się w klubie około 1 w nocy, kiedy w klubie nie zostało już zbyt wiele osób. Jednak Annie Lewandowskiej w towarzystwie Grzegorza i Agnieszki Hyżych oraz Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej, wcale to nie przeszkadzało. Żona Roberta Lewandowskiego nie zamierzała psuć sobie humoru nieobecnością męża i ruszyła w tany z Karpielem-Bułecką.

To właśnie ten ostatni okazał się prawdziwym królem parkietu. Po tym, jak zatańczył wspólnie z Lewą, zdecydował się samodzielnie zachwycić wszystkich, swoimi iście kocimi ruchami. Nagranie jego popisów znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy, Anna Lewandowska przyjaźni się z Pauliną Krupińską. Świetnie dogaduje się również z jej mężem, Sebastianem Karpielem Bułecką (co zresztą widać na nagraniu). Dobrze mają układać się także relacje Roberta Lewandowskiego i lidera Zakopower.

Jak podobał się wam taneczny popis Karpiela-Bułecki?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski przewiduje pogorszenie sytuacji. Opowiedział też o swojej mamie. Co jeszcze zobaczył w najnowszej wizji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła 37-letnia kobieta w ciąży. Mąż cieżarnej zdradził, co działo się w szpitalu. Jego relacja jest poruszająca

O tym się mówi: Takiego spotkanie nie było od dawna. Przy jednym stole mogą zasiąść Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i prezydent Andrzej Duda. Czy tak się stanie