Jak przypomina portal "Super Express", Dagmara Kaźmierska jest dumną mamą Conana. Chłopiec nie zawsze miał łatwo, a niektóre sceny z jego dzieciństwa przypominały sceny z gangsterskich filmów. Jak przyznaje "Królowa życia", nie pozostało to bez wpływu na jego dorosłe życie. Sam Conan opowiedział o swoich relacjach z ojcem, który niedawno zakończył odsiadywanie wyroku za mordrstwo.

Tajemnice przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Życie Dagmary Kaźmierskiej mogłoby z powodzeniem służyć za scenariusz filmu lub fabuła książki. "Królowa życia" ma na swoim koncie pobyt w więzieniu, do którego trafiła za stręczycielstwo, sutenerstwo oraz działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. W swojej autobiografii zdradziła, że ojciec jej syna dokonał morderstwa, po którym ucikł do USA.

Kilka miesięy późnij dołączyła do niego ciężarna już wówczas Dagmara. Conan urodził się w Stanach Zjednoczonych i otrzymał amerykański paszport. Potem "Królowa życia" zdecydowała się wrócić z synem do kraju. Paweł, który był poszukiwany listem gończym, także zdecydował sie na powrót.

Organy ścigania namierzyły go i zatrzymały w momencie, kiedy cała rodzina razem znajdowała się w domu. "Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. »Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!«, krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom" - relacjonowała Dagmara w swojej autobiografii.

Aresztowano zarówno Pawła, jak i Dagmarę Kaźmirską. "Królowa życia" nie ukrywa, że to było traumatyczne doświadczenie dla Conana, który nagle został bez mamy, która była z nim przez cały czas. To mocno odbiło się na jego psychice.

O swoich relacjach z ojcem opowiedział sam Conan. Jak przyznał relacje z tatą ograniczają się głównie do kontaktu telefonicznego. Czasem nie rozmawiają przez pół roku, a czasem potrafią do siebie dzwonić co tydzień.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Limuzyna z ministrem Przemysławem Czarnkiem gnała ulicami. Kierowca miał pędzić 180 kilometrów na godzinę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła 37-letnia kobieta w ciąży. Mąż cieżarnej zdradził, co działo się w szpitalu. Jego relacja jest poruszająca

O tym się mówi: Jane Seymour niedługo skończy 71. lat. Ja teraz wygląda i jaka jest tajemnica młodości serialowej dr. Queen