Jak podaje portal "Interia", często pierwszym, co przyciąga do siebie kobietów jest wygląd. Jednak on nie wystarczy, aby pociąg zmienił się w coś głębszego. Do zbudowania trwałej relacji trzeba czegoś więcej. Mężczyźni zdradzili, które cechy charakteru przyciągają ich w kobietach. Będziecie zaskoczeni!

Poczucie humoru

Poczucie humoru i dystans do samego siebie jest tym, co mężczyźni cenią w kobitach. Są one nie tylko oznaką inteligencji, ale także dają szansę na bycie w związku z osobą, która będzie potrafiła do wielu spraw podejść na luzie i nie robić z nich niepotrzebnej dramy.

Wrażliwość

Wielu mężczyzn poszukuje w kobietach wrażliwości, delikatności i opiekuńczości. Co ciekawe, jest to cecha pożądana także przez tych panów, którzy na pierwszy rzut oka bywają postrzegani, jako osoby skryte i raczej zimne. Ciepła i wrażliwa partnerka da im bowiem możliwość otworzenia się i poczucia się bezpieczenie.

Kobieta/YouTube @Artur Wójtowicz
Kobieta/YouTube @Artur Wójtowicz
Kobieta/YouTube @Artur Wójtowicz

Optymizm

Kolejną cechą, która przyciąga mężczyzn jest optymizm i pozytywne nastawienie do świata. Taka kobieta będzie wsparciem niezależnie od tego, w jak trudnym położeniu mogą się znaleźć. Przy niej łatwiej jest wierzyć, że czeka nas lepsze jutro. Jednocześnie warto podkreślić, że nic w nadmiarze nie jest dobrą cechą, także optymizm.

Spontaniczność

Tym, co pociąga mężczyzn w kobietach jest spontaniczność, która jest gwarancją tego, że w związku nigdy nie zabraknie tej niezbędnej szczypty szaleństwa. To pozwoli uniknąć rutyny nawet w związku z najdłuższym stażem.

Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona

Pewność siebie

Pociągającą cechą kobiet jest również ich odwaga i pewność siebie. Mężczyzną podoba się, kiedy kobieta nie tylko ma własne zdanie, ale także umie bronić własnych przekonań.

Spodziewaliście się, że mężczyźni wymienią takie właśnie cechy?

To też może cię zainteresować: Mikołaj Roznerski udzielił pierwszego wywiadu po rozstaniu z Adrianą Kalską. Mówił o tym, co jest dla niego ważne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tata Kamila Stocha zdradził prawdę o małżeństwie syna. Jak naprawdę wyglądają relacje skoczka z żoną

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski przewiduje zaostrzenie restrykcji. Opowiedział też o swojej mamie. Co jeszcze zobaczył w najnowszej wizji