W szczery wywiadzie Karolina i Piotr zdradzili wówczas dużo nowinek dotykających ich małżeństwa, dzieci i wspólnej aktywności w telewizji. Nie szczędzili również odpowiedzi na ciężkie pytania, o załamanie w ich małżeństwie.

Piotr Kraśko romantycznym "łamaczem kobiecych serc"?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pomponik.pl (@pomponik.pl)

W pewnym momencie w środkach masowego przekazu zawrzało. W prasie ukazały się nagłówki sugerujące, iż Piotr Kraśko chyba ma romantyczną relację z Małgorzatą Rozenek. Umieszczano ich wspólne fotografie wykonane z ukrycia i obwiniano o to, że spędzają ze sobą podejrzanie dużo czasu, jak na fakt, że Piotr jest żonaty z przyjaciółką Małgorzaty.

Karolina Ferenstein postanowiła odsunąć się od przyjaciółki i przestała odbierać telefon od Małgorzaty Rozenek. To było sporym ciosem dla "Perfekcyjnej Pani domu". Zanim jednak doszło do tych wszystkich wydarzeń, Piotr Kraśko zdążył już złamać serce innej swojej żonie, Dominice Czwartosz...

Największą pasją Dominiki Czwartosz było i jest do teraz jeździectwo, zainspirowała małżonka pasją do koni. Młoda przedsiębiorcza kobieta regularnie podążała do Gałkowa, gdzie własną stadninę posiadała i prowadziła przyjaciółka z rodziną, Karolina Ferenstein.

Tego feralnego lata, Dominika postanowiła spędzić z mężem czas na Mazurach... Nadzwyczaj pragnęła, aby Piotr opanował jazdę konną i tym przyczyniła się do tego, co stało się potem.

Przedstawiła bowiem Piotra swojej ówczesnej przyjaciółce Karolinie, która miała za nic instytucję małżeństwa i istotę rodziny. Piotr zakochał się i w jeździe konnej i w samej trenerce Karolinie, która do teraz jest jego żoną.

Dzisiaj Dominika jest w szczęśliwym związku, nadal para się ukochaną jazdą konną i wciąż rozwija się zawodowo...

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Stara zachwyciła metamorfozą. Jej zdjęcie zrobiło furorę

Zerknij: Agata Kornhauser-Duda postanowiła zająć się ważną sprawą. Będzie omawiała ją z posłankami opozycji