Ewelina Lisowska to młoda polska wokalistka, która podbiła serca fanów takimi utworami, jak "Nieodporny rozum" czy "W stronę słońca". Teraz gwiazda zmieniła się nie do poznania.

Ewelina Lisowska zmieniła swój wizerunek

Zdolności wokalne Eweliny Lisowskiej są niezaprzeczalne. Już wielokrotnie piosenkarka zachwycała swoim głosem miliony słuchaczy.

30-latka popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie „X-Factor”. Jej kariera nabrała ogromnego tempa, a Ewelina stworzyła takie hity jak: "Nieodporny rozum" czy "W stronę słońca".

W ostatnim czasie Ewelina Lisowska zaskoczyła swoich fanów ogromną metamorfozą. 30-latka dodała właśnie zdjęcie w nowej fryzurze. Ewelina Lisowska zdecydowała się na przedłużenie i delikatne rozjaśnienie włosów.

Nowy wizerunek bardzo przypadł do gustu fanom wokalistki. Zdjęcie polubiło ponad 7 tysięcy osób. Ewelina Lisowska otrzymała również wiele pozytywnych komentarzy na temat swojej nowej fryzury.

Fani byli zachwyceni przemianą gwiazdy

Przypomnijmy, że dwa lata temu Ewelina Lisowska brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Być może to właśnie dzięki udziałowi w programie 30-latka nabrała ochoty na częste zmiany swojego wizerunku.

W trakcie rywalizacji dziewczyna musiała bowiem przywyknąć do częstych metamorfoz. Ewelina Lisowska wcielała się m.in. w Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Beatę Kozidrak czy Rihannę. Pamiętacie jej występy?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN