Pewien Amerykanin każdego dnia uprawiał jogging. Pewnego dnia natrafił na małego pisklaka, który najprawdopodobniej wypadł z gniazda. Mężczyzna wiedział, że samotnego pisklaka czeka pewna śmierć, dlatego postanowił mu pomóc.

Wspaniałe zachowanie pewnego Amerykanina

Pisklak trafił do domu Amerykanina. Mężczyzna codziennie dbał o maleństwo, podał mu nawet pokarm pęsetą.

Z czasem maluch zaczął coraz bardziej przypominać ptaka. Z każdym dniem na jego ciele przybywało piór. Uwielbiał leżeć na dłoni swojego pana i czuł się tam bezpiecznie.

Piskle. Źródło: podaj.to
Piskle. Źródło: podaj.to
Piskle. Źródło: podaj.to

Po kilkunastu dniach maluch mógł już sam jeść i pęseta nie była potrzebna. Właściciel umieścił go w klatce i coraz częściej zabierał na zewnątrz.

Mężczyzna ocalił bezbronnego pisklaka

Pozwalał również innym ptakom zbliżać się do malca. W klatce umieszczał liście, czy też gałęzie. Wszystko po to, by ptaszynka przyzwyczajała się do swojego naturalnego środowiska.

Piskle. Źródło: podaj.to
Piskle. Źródło: podaj.to
Piskle. Źródło: podaj.to

Po ponad trzydziestu dniach Amerykanin postanowił, że wypuści swojego pupila na wolność. To wspaniały gest ze strony mężczyzny.

Nie tylko uratował życie biednego pisklaka, ale również pozwolił mu na powrót do natury. Ptaszynka po otwarciu klatki od razu poleciała na drzewo – w końcu dzięki troskliwej opiece już znała zapach liści i gałęzi.

Piskle. Źródło: podaj.to
Piskle. Źródło: podaj.to
Piskle. Źródło: podaj.to

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN